2018-01-27 11:12

Po dviejų automobilių susidūrimo sostinėje ligoninėje atsidūrė trys žmonės

Šeštadienio rytą pranešta, kad Vilniaus Eišiškių plente susidūrė „Opel“ ir „Audi“. Per avariją nukentėjo 3 žmonės, vienas buvo prispaustas.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Facebook nuotr.

Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, įvykio vietoje dirba Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos , informacija apie įvykį perduota Vilniaus greitosios medicinos pagalbos stočiai, Vilniaus apskrities policijos komisariatui.

Vilniaus policija informavo, kad avarijos metu buvo sužaloti 3 žmonės, visi jie išvežti į ligoninę.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą