TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ekskomisaras V.Grigaravičius: „Yra žymiai protingesnių nusikalstamo pasaulio vadovų nei H.Daktaras!“

Henrikas Daktaras kalėjime
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Henrikas Daktaras kalėjime
Šaltinis: 15min
0
A A

Henytės autoriteto nesureikšminantis buvęs policijos šefas palygino kaunietį su pūliniu, kurį tiesiog reikėjo pašalinti į visuomenės užribį.

TV3 laidoje „Savaitės komentarai“ viešėdamas ekskomisaras Vytautas Grigaravičius apie Henriką Daktarą pareiškė: „Yra žymiai protingesnių nusikalstamo pasaulio vadovų! Jei lygintume mentaliteto prasme, gudrumo prasme, yra ir rimtesnių priešininkų policijai, kurie ir dabar dar vaikščioja laisvėje ir organizuoja savo nusikalstamą veiklą gana protingai.“

Vadinasi, Henytė nenusipelnė mafijos tėvo vardo? „Policijos pareigūnai jo tikrai taip nevadina, – sakė buvęs Lietuvos policijos vadovas ir pridūrė: – Tiesiog vienos iš nusikalstamų grupuočių, kurios veikė Lietuvoje, lyderis, ir tiek!“

Ar V.Grigaravičius galėtų viešai išvardyti tuos kietesnius už H.Daktarą banditus? „Negaliu. Nes žinau, kad vyksta tyrimai, tie žmonės yra gaudomi. Jeigu aš įvardyčiau, tai būtų kaip įspėjimas jiems“, – nuo tiesaus atsakymo išsisuko buvęs generalinis komisaras, juolab puikiai žinantis, kas yra nekaltumo prezumpcija.Tai yra pūlinys, kurį reikia pašalinti ir tik tada imtis kitų darbų, – V.Grigaravičius vis dėlto nepritaria nuomonei, jog „senelį“ H.Daktarą seniai reikėjo palikti ramybėje ir užsiimti rimtesniais banditais.

Ką V.Grigaravičius mano apie nuomonę, jog teisėsaugai neapsimokėjo eliminuoti H.Daktaro iš nusikalstamo pasaulio, nes jis buvo pakankamai nuspėjamas ir kontroliuojamas. O Henytės nelikus jo vietą užėmė kiti, įžūlesni ir pavojingesni jaunosios mafijos kartos atstovai.

„Aš tokiai pozicijai nepritarčiau. Pats esu išklausęs kelių politikų tokią kritiką, kad užsiimame ne tuo, kuo reikėtų, kad reikėtų tą senelį palikti ir užsiimti kitais dalykais. Bet tiesiog nekreipi dėmesio į tokius priekaištus ir toliau organizuoji darbus, reikalauji, kad būtų kryptingai dirbama. Nes tai yra pūlinys, kurį reikia pašalinti ir tik tada imtis kitų darbų“, – patirtimi ir mintimis dalijosi V.Grigaravičius.

Jis minėjo, kad grįžti į teisėsaugos struktūras kol kas niekas nesiūlė, o jei ir kviestų, vargu ar sutiktų. „Aš manau, kad kol kas ne. Esu pasakęs, kad savo aš padariau. Tai gana solidus laikotarpis – vis dėlto 31 metai atiduoti tai sistemai. Aš atidaviau savo sveikatą, energiją bei labai daug laiko, kurį turėjau skirti šeimai. Tai labai daug. Gyvenimas yra trumpas. Dabar noriu visa tai kompensuoti. Tai viena iš priežasčių, kodėl nenoriu eiti nei į politiką, nei grįžti į kažkokias organizacijas“, – TV studijoje kalbėjo policininkas, visiškai patenkintas dabartiniu savo gyvenimu. 

TV3 laidos stop kadras/Ekskomisaras TV laidoje
TV3 laidos stop kadras/Ekskomisaras TV studijoje
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min