Dabar populiaru
Publikuota: 2017 kovo 28d. 12:23

„Ekskomisarų biuro“ viceprezidentas Arvidas Januška apie įtarimus gerai dirbusiam pavaldiniui: „Visiems didžiulis šokas“

Asociatyvi iliustracija: uniformuotas Ekskomisarų biuro apsaugininkas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija: uniformuotas „Ekskomisarų biuro“ apsaugininkas

Įtariamasis keturguba žmogžudyste Egidijus Anupraitis nuo šio mėnesio pradžios buvo įsidarbinęs bendrovėje „Ekskomisarų biuras“. Įmonės vadovas 15min papasakojo, kad tarnyboje vaikinui ginklo nereikėjo, jam pavestas užduotis naujokas atlikdavo puikiai, o paviešinti įtarimai E.Anupraičiui jo kolegas ir vadovus tiesiog šokiravo.

Bendrovei „Ekskomisarų biuras“ vadovaujantis Arvidas Januška antradienį 15min teigė, kad masine žmogžudyste įtariamas Egidijus Anupraitis buvo įsidarbinęs biure nuo kovo 1 dienos.

„Jo darbas buvo viešosios tvarkos palaikymas, jis dirbo komandoje su kitais kolegomis, prižiūrint pamainos vyresniajam“, – teigė A.Januška.

Bendrovės vadovas pabrėžė, kad Egidijaus darbas buvo be šaunamojo ginklo. Tai reiškia, kad pagal darbo specifiką ir atliekamas užduotis pistoleto turėti E.Anupraičiui paprasčiausiai nereikėjo.

„Būtent ta darbo vieta ir buvo laisva, mes jį priėmėme darbui be šaunamojo ginklo. Jis turėjo policijos išduotą apsaugos darbuotojo pažymėjimą, to užteko, kad jis galėtų pas mus įsidarbinti“, – pasakojo A.Januška.

Kauno apskrities VPK nuotr./Egidijus Anupraitis
Kauno apskrities VPK nuotr./Egidijus Anupraitis

Jis paaiškino, kad jeigu E.Anupraičiui būtų reikalingas ginklas darbe, tarnybinio ginklo išdavimo procedūrą būtų tekę inicijuoti pačiam darbdaviui.

„Kolegos, kuriems su Egidijumi Anupraičiu teko tiesiogiai dirbti, nieko tokio, kas galėtų kelti nerimą, jo elgesyje ar charakteryje nepastebėjo“, – tvirtino 15min pašnekovas. A.Januška pridūrė, kad pažintis su šiuo kolega dar buvo gana paviršutiniška, nes jis „atidirbo tik kelias pamainas.“ Tačiau Egidijus dirbdavo gerai, jokių priekaištų iš vadovų ar kolegų jis nėra sulaukęs.

Kokius konkrečiai objektus jis saugojo ar kokiuose renginiuose užtikrino viešąją tvarką, „Ekskomisarų biuro“ vadovas nedetalizavo.

„Visiems didžiulis šokas. Niekas negalėjo tuo patikėti, kai buvo paskelbti tie įtarimai“, – kalbėjo A.Januška.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min