Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ekstremalus įvykis Rokiškyje: žuvo 5 žmonės (nuotraukos, video, atnaujinta 11.20 val.)

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo filmuotos medžiagos stop kadras / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Per naktinį gaisrą Rokiškyje žuvo iškart penki asmenys: 3 vyrai ir 2 moterys.

Manoma, kad kilus gaisrui visi žmonės mediniame name miegojo, todėl niekam išsigelbėti nepavyko. Bejėgiai jau buvo ir ugniagesiai gelbėtojai.

Pranešimą apie nelaimę specialiosios tarnybos gavo penktadienį vėlai vakare, 23.04 val.

Po 5 minučių Rokiškio ugnegiasiai gelbėtojai jau dirbo Upės tako gatvėje, kur degė vieno aukšto su mansarda gyvenamasis namas.

0.38 val. gaisrininkai liepsnas lokalizavo.

Iš pradžių gelbėtojai rado vieno per gaisrą žuvusio asmens palaikus. Netrukus gaisravietėje aptikta ir antroji auka. Kiek vėliau rasti iškart dar trys per nelaimę žuvusių asmenų kūnai.

Ši nelaimė dėl didelio žuvusiųjų skaičiaus atitinka ekstremalaus įvykio kriterijus, todėl apie tai nedelsiant buvo informuota vyriausybinė Ekstremalių įvykių komisija.

Tiek daug asmenų per vieną gaisrą žūsta palyginti retai. Šių metų pradžioje 15min.lt pasakojo apie panašią nelaimę Biržuose, kai naktį liepsnos mediniame name pražudė keturis asmenis.

Rokiškyje visišką gaisro likvidaciją, nelaimės vietoje atlikę ir baigiamuosius darbus, vietos ugniagesiai paskelbė gilią naktį, 2.35 val.

Netrukus, apie 4 val., iš sostinės į Rokiškį atvyko speciali Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento tyrimo grupė.

Pareigūnai operatyviai nustatė žuvusiųjų per gaisrą asmenybes. Tai sutuoktinių pora: 1964 m. gimusi Irena L. ir 1963 m. gimęs jos vyras Vilius L.

Žuvo ir dar trys asmenys: Pranciškus L. (gim. 1962 m.), Vladas J. (1969 m.) bei Birutė G. (gim. 1962 m.). Pirminiais duomenimis, du iš jų buvo žuvusiųjų sutuoktinių kaimynai, o vienas vyrų tą vakarą tik buvo atėjęs į svečius. Iš viso degusiame name yra penki butai.

Tapote šio įvykio liudininkais? Nuotraukas, video ar pastebėjimus prašome siųsti 15min@15min.lt.

15min.lt atkreipia dėmesį, kad šio savaitgalio pradžioje Lietuvoje itin gausu smurtinių išpuolių ir nelaimių (žr. susijusius straipsnius).

VIDEO: 15min.lt: gaisro Rokiškyje video 1
VIDEO: 15min.lt: gaisro Rokiškyje video 2
Temos Rokiškis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min