Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti

Elektrėnų pareigūnai su narkotikais sulaikė kelis asmenis

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų apie neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, ketvirtadienį organizavo priemonę, kurios metu, kartu su Patrulių būrio pareigūnais sulaikė Elektrėnų gyventoją, teistą J.M. (gim. 1988 m.) ir Kaišiadorių r. gyventoją V.M. (gim. 1986 m.).
Narkotikai
Narkotikai / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, apžiūrint sulaikytųjų asmenų vairuotą automobilį „VW Golf“, jame rasti trys lankstinukai su gelsvos spalvos milteliais, kaip įtariama narkotine medžiaga – heroinu.

Įtariamiesiems J.M. ir V.M. pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 259 str. 2 d. (Tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu).

Priemonės metu pareigūnai į medicinos įstaigą pristatė ir Kietaviškių seniūnijos gyventoją H.M. (gim. 1992 m.) bei Elektrėnų gyventoją Ž.M. (gim. 1990 m.) patikrinti ar nėra apsvaigę nuo narkotinių medžiagų.

Apžiūros metu pas Ž.M. rastas švirkštas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius