Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 12d. 12:31

Elektrėnų policija savaitgalį dirbo išsijuosusi

Elektrėnų policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Elektrėnų policija.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai per praėjusį savaitgalį sulaikė 17 asmenų už alkoholinių gėrimų gėrimą viešosiose vietose arba girto pasirodymo viešosiose vietose, sulaikė keturis neblaivius vairuotojus, nustatytas ir vienas pavojingo vairavimo atvejis.

Kaip rašoma Elektrėnų policijos pranešime, šeštadienį Elektrėnų PK Patrulių būrio pareigūnai Elektrėnuose sulaikė pavojingai automobilį vairavusį Elektrėnų gyventoją R.R. (gim. 1991 m.). Jis, vairuodamas automobilį „VW Passat“ ir sukdamas į kairę, neparodė įspėjamojo posūkio signalo, įvažiavo į priešingos krypties eismo juostą ir taip sudarė kliūtį šia juosta atvažiuojantiems automobiliams, kurie buvo priversti staigiai stabdyti ir keisti važiavimo kryptį.

Dėl R.R. veiksmų pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal ATPK 1242 str. 1 d. (Transporto priemonių vairavimas, vienu metu ar paeiliui padarant kelis eismo taisyklių pažeidimus, keliančius grėsmę eismo saugumui, taip pat Kelių eismo taisyklių pažeidimas, sukėlęs pavojingą situaciją, tai yra privertęs kitus eismo dalyvius staigiai keisti judėjimo greitį, kryptį arba imtis kitokių veiksmų savo ar kitų žmonių saugumui užtikrinti, – užtraukia baudą vairuotojams nuo keturių šimtų iki aštuonių šimtų litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo trijų iki šešių mėnesių, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių litų).

Sekmadienį Patrulių būrio pareigūnai Elektrėnų savivaldybėje, Vievio seniūnijoje, sulaikė tos pačios seniūnijos gyventoją V.G. (gim. 1945 m.), kuris, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (2,31 prom.), viešoje vietoje keikėsi, atkreipdamas aplinkinių dėmesį ir sutrikdydamas jų rimtį.

Surašant sulaikytajam administracinio teisės pažeidimo protokolą pagal ATPK 174 str. (nedidelis chuliganizmas), V.G. tarnybiniame policijos automobilyje, siekdamas išvengti administracinės atsakomybės, pareigūnams už neveikimą vykdant įgaliojimus tiesiogiai davė 50 Lt kyšį, padėdamas pinigus į tarp priekinių automobilio sėdynių esančią daiktų dėtuvę.

Dabar V.G. teks atsakyti ne tik už chuliganiškus veiksmus, bet ir už bandymą papirkti pareigūnus, nes Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d. (Tas, kas padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytus veiksmus, siekdamas paperkamo valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens neteisėto veikimo ar neveikimo vykdant įgaliojimus, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min