Elektrėnų policija sulaikė du narkotikų platinimu įtariamus jaunuolius, vienas per sulaikymą priešinosi

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, atlikdami anksčiau pradėtą ikiteisminį tyrimą ir kriminalinės žvalgybos tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo, po atliktų nusikalstamos veikos imitacijos modelių trečiadienį sulaikė du Vievio gyventojus T.Š. (gim. 1993 m.) ir M.V. (gim. 1991 m.), įtariamus šios nusikalstamos veikos padarymu.
Įtariamųjų sulaikymas
Įtariamųjų sulaikymas / Vilniaus apskrities VPK nuotr.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, sulaikymo metu T.Š. pasipriešino pareigūnams, todėl buvo panaudotas elektros impulsinis prietaisas „Taser“. Jo namuose per kratą pareigūnai aptiko, kaip įtariama, narkotinės medžiagos, kanapių.

T.Š. sulaikytas 48 valandoms ir uždarytas į areštinę, sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo.

Tyrimui vadovauja ir veiksmus koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros šeštasis skyrius.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Augalinė mityba gali būti įvairi ir skani: kviečia išbandyti nuo užkandžių iki desertų
Reklama
Tris kartus daugiau nei visa rinka: naujas „Darnu Group“ projektas fiksuoja neregėtus butų pardavimus
Reklama
Tyrimas atskleidė: „Lidl“ dažno vartojimo prekių krepšelis – pigiausias