Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gegužės 5d. 09:00

Elektros kabelio vagystės organizatorius pasiųstas už grotų

Dar 2013-aisiais ketinta pavogti elektros kabelius, skirtus pakeisti per Kuršių marias oru nutiestas aukštos įtampos elektros linijas.
Klaipėdos apskrities VPK nuotr. / Dar 2013-aisiais ketinta pavogti elektros kabelius, skirtus pakeisti per Kuršių marias oru nutiestas aukštos įtampos elektros linijas.

Daugiau nei 170 tūkst. eurų turtinę žalą padaręs elektros kabelio, skirto pakeisti per Kuršių marias oru nutiestas aukštos įtampos elektros linijas, vagystės organizatorius pasiųstas už grotų.

2013 metų pavasarį Klaipėdos pareigūnai pabaigė ikiteisminį tyrimą ir perdavė į teismą baudžiamąją bylą dėl Klaipėdos apskrityje veikusios organizuotos nusikalstamos grupuotės.

Aštuoni grupuotės nariai buvo kaltinami vagystėmis iš patalpų, disponavimu suklastotu dokumentu ir narkotikais, taip pat elektros kabelio, skirto pakeisti per Kuršių marias oru nutiestas aukštos įtampos elektros linijas, vagyste. Savo nusikalstamais veiksmais kaltinamieji fiziniams ir juridiniams asmenims padarė didesnę nei 170 000 Eur turtinę žalą.

2015 m. žiemą Klaipėdos miesto apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir paskyrė nuteistiesiems bausmes. Nusikalstamos veikos organizatoriui ir grupuotės lyderiui buvo paskirti 4 metai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 2 metams. Jo bendrininkams paskirtos laisvės atėmimo bausmės taip pat buvo atidėtos.

VIDEO: Elektros kabelio vagystės organizatorius – už grotų

Šį nuosprendį Klaipėdos apygardos prokuratūros ONKTS prokuroras apskundė apeliacine tvarka.

2016 metų balandžio mėn. Klaipėdos apygardos teismas pakeitė pirmosios instancijos teismo sprendimą ir nuteisė nusikalstamos veikos organizatorių realia 5 m. 6 mėn. laisvės atėmimo bausme.

Klaipėdos apskrities VPK KPONTV pareigūnai nedelsiant sulaikė nuteistąjį. Jis konvojuotas į pataisos namus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min