Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 29d. 10:34

Elektros prietaisais Jurbarko rajone brakonieriavę žvejai sužalojo gamtos apsaugos inspektorių

Brakonierius ir jo užmuštas šernės jauniklis
Gyvosios gamtos inspekcijos nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Aplinkos apsaugos departamento direktorė Olga Vėbrienė: „Bet kokia agresija prieš pareigūną sulauks griežto teisinio atsako.“

Vakar, trečiadienį, spalio 28 d. vykdant reidą prie Ančios ir Šešuvio upių sankirtos (Jurbarko r.) siekiant sulaikyti elektros prietaisais brakonieriaujančius asmenis buvo sužalotas Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnas.

„Sužalotam pareigūnui bus užtikrinta visapusiška pagalba. Visada ginsime ir saugosime savo pareigūnus. Įvykęs incidentas, parodo, kad inspektoriai turi būti pilnai aprūpinti saugumo priemonėmis. Jų saugumo užtikrinimas yra prioritetinė sritis. O visi galimi pažeidėjai, pasipriešinę gamtos apsaugos pareigūnui, visada bus perduodami policijai. Dėsime visas pastangas, kad asmenys atsakytų už savo veiksmus“, – pabrėžė Aplinkos apsaugos departamento (AAD) direktorė Olga Vėbrienė.

Pareigūnams reido metu sulaikant brakonierių, šis pasipriešino ir sužalojo inspektorių.

Pareigūnui patirta žala bus atlyginta remiantis valstybės tarnybos ir kitų įstatymų nustatyta tvarka.

AAD informuoja, kad incidentui įvykus darbe pareigūnui patirta žala bus atlyginta remiantis valstybės tarnybos ir kitų įstatymų nustatyta tvarka, pažymima Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Komunikacijos skyriaus vyresniosios specialistė Linos Lapėnaitės ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Dėl įvykio bus pradėti du ikiteisminiai tyrimai. Vienas pagal Baudžiamojo kodekso 286 str. (pasipriešinimas policijos pareigūnui). Antrasis už elektros žūklės aparato naudojimą pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 272 str.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min