Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 27d. 13:56

Elektrošoku apraminti du Elektrėnų gyventojai dalį šventinių dienų praleido už grotų

Elektrošokas
Telšių policijos nuotr. / Elektrošokas

Ketvirtadienį Elektrėnų policijos komisariato budėtojai apie 1 val. gavo pranešimą, kad Elektrėnuose, namo laiptinėje tarp šešių asmenų vyksta muštynės. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Mobilios kuopos 1-ojo būrio pareigūnams nuvykus minėtu adresu, buvo sulaikyti penki teisės pažeidėjai, kurie vėliau buvo pristatyti į Elektrėnų policijos komisariatą.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, du į komisariatą atvežti Elektrėnų gyventojai vėliau atsidūrė areštinėje dėl to, kad pasipriešino pareigūnams. Vienam iš jų (gim. 1983 m.) nustatytas 2,32 prom. girtumas ir kitam (gim. 1992 m.) - 2,23 prom.

Šie du asmenys viešoje vietoje, daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje, būdami neblaivūs, keikėsi necenzūriniais žodžiais, nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų nutraukti neteisėtus veiksmus, nesikeikti, pateikti asmens dokumentus, būtinus asmenybei nustatyti ir protokolui surašyti, pradėjo keikti pačius policijos pareigūnus, įžeisdami policijos pareigūnų garbę ir orumą, o pareigūnams pareikalavus vykti į policijos komisariatą, pasipriešino policijos pareigūnams, todėl buvo panaudotas elektros impulsyvus prietaisas TASER ir uždėti antrankiai.

Atvežti į Elektrėnų policijos komisariatą ir patalpinti į laikino sulaikymo kameras, triukšmadariai nenurimo. Jie spardė laikino sulaikymo patalpos grotuotas duris, keikė įvairiais necenzūriniais žodžiais budėtojų dalyje dirbusius pareigūnus, nevykdė teisėtų budėtojo nurodymų nutraukti  savo neteisėtus veiksmus, netriukšmauti, nedaužyti laikino sulaikymo patalpos grotuotų durų, nesikeikti, netrukdyti dirbti.

Nuobaudą triukšmadariams skirs Trakų rajono apylinkės teismas.

Administracinio teisės pažeidimo protokolai taip pat surašyti ir dar vienam Elektrėnų gyventojui (gim. 1983 m.) bei dviem merginoms (viena iš jų gimusi 1987 m., kita – 1994 m.), kurios viešoje vietoje irgi triukšmavo, keikėsi necenzūriniais žodžiais, pasipriešino policijos pareigūnams ir nevykdė teisėtų jų reikalavimų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min