Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 3d. 16:28

Elitinių prostitučių bylos finalas: „pupytė“ Marina Bui seksu už pinigus neužsiiminėjo

Marina Bui
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Marina Bui

Į prostitucijos skandalą 2013 metų vasarą įsipainiojusi „pupytė“ Marina Bui galbūt važiavo į užsienį, tačiau prostitucija tikrai neužsiėmė – tai konstatuota Vilniaus apygardos teismui užvertus sąvadavimu kaltintai Martai Kulikauskaitei iškeltą bylą. Tiesa, paaiškėjo, kad dėl prostitucijos tinklo organizavimo lygtine dvejų metų laisvės atėmimo bausme nuteistai merginai dirbo M.Bui sesuo Tatjana ir buvusi žvaigždžių vakarėlių lankytoja Justina Gancevska, bulvarinės žiniasklaidos dėmesį prikaustydavusi įspūdinga krūtine, skelbia Alfa.lt.

Elitinių prostitučių bylą išnagrinėjusi teisėja Regina Pocienė konstatavo, kad Marta Kulikauskaitė yra kalta dėl pelnymosi iš prostitucijos ir prostitučių gabenimo į užsienį, tačiau jai dirbusių merginų ji neįtraukė į prostituciją.

Už prostitucijos tinklo organizavimą M.Kulikauskaitei, kuriai, kaip buvo įtariama, galėjo dirbti ir iširusios grupės „Olialia pupytės“ narė M.Bui, skirta dvejų metų laisvės atėmimo bausmė, kuri buvo atidėta pusantrų metų, įpareigojant per šį laikotarpį dirbti, taip pat skirta 60 valandų viešųjų darbų.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Marta Kulikauskaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr./Nuteistoji Marta Kulikauskaitė

Portalas Alfa.lt pirmadienį rašo, kad M.Kulikauskaitė sulaukė ir finansinių sankcijų – teismas nutarė konfiskuoti 26 090 litų vertės nuteistosios turtą.

Iš viešai paskelbto nuosprendžio paaiškėjo, kad nuteistoji nuo 2008 metų gruodžio iki 2011 metų balandžio 27 dienos organizavo prostitucijos verslą – pasakydavo merginoms, kur šios turi važiuoti, kokio atlygio turi tikėtis, kaip turėtų rengtis. Taip pat M.Kulikauskaitė organizavo keliones į užsienį.

Nuteistajai dirbo apie dešimtį merginų, tačiau nuosprendžio paskelbimo metu paaiškėjo, kad M.Bui nedirbo M.Kulikauskaitei ir neteikė intymaus pobūdžio paslaugų. Tačiau tarp byloje figūruojančių prostitučių minėta M.Bui sesuo Tatjana ir buvusi žinoma žvaigždžių vakarėlių lankytoja J.Gancevskaja.

Anot teisėjos R.Pocienės, M.Kulikauskaitei anksčiau buvo pateikti ir kaltinimai siekus legalizuoti iš prostitucijos verslo gautas pajamas, tačiau vėliau šie kaltinimai nepasitvirtino.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min