Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 27, 20:10

Emocinis kriminalas Vilniaus senamiestyje: praeivis puolė į atlapus kavinės klientui

Ketvirtadienio vakarą sostinės pareigūnai sulaukė skubaus iškvietimo į Pilies gatvę. Paaiškėjo, kad įvykusio smurtinio konflikto priežastis kiek kuriozinė – praeivis nesuvaldė emocijų, kavinėje pamatęs žmogų, su kuriuo turi įsisenėjusių nesutarimų.
Įvykio vietoje
Įvykio vietoje / Įvykio liudininko nuotr.

„Neadekvatus asmuo Vilniuje sukėlė muštynes, pradėjo daužyti kavinės klientą“, – 15min pranešė šio įvykio liudininku tapęs portalo skaitytojas.
Vilniaus apskrities policijoje 15min sužinojo, kad šis incidentas viešoje vietose susijęs su neįprastu siužetu.

Pirminio iškvietimo pareigūnai sulaukė ketvirtadienį 19.52 val.
Nurodytas adresas sostinės Senamiesčio seniūnijoje – Pilies g. 8.
Nors pranešėjui pasirodė, kad „gatvėje vyksta muštynės, mušasi 3 asmenys“, skubiai atvykęs pareigūnų ekipažas rado du incidento dalyvius.

Praeivis prisipažino nesuvaldęs emocijų: „Susinervinau ir užpuoliau...“

Vyras, gimęs 1992 m., policininkams paaiškino, kad buvo užpultas ir sulaukė smūgių iš praeivio. Vyresnis, 1985 m. gimęs vilnietis ranka jam smūgiavo kelis sykius.

Įtariamasis policijai savo poelgį paaiškino paprastai ir be užuolankų. Pasirodo, su užpultu jaunu vyru jau kurį laiką vyksta teisminis ginčas. Pamatęs žmogų, su kuriuo bylinėjasi, praeivis nesuvaldė emocijų: „Susinervinau ir užpuoliau.“

Nukentėjusiajam kavinės klientui nustatytas lengvas 0,61 promilės girtumas. Iš pradžių jis pareiškė, kad dėl įvykio turės pretenzijų, rašys pareiškimą. Tačiau po to, kai medikai jį apžiūrėjo ir jokių rimtesnių sužeidimų nenustatė, vyras bent kol kas nuo bylos reikalavimo susilaikė.

Beje, užpuolikas, buitiškai jau pripažinęs kaltę, įvykio metu buvo visiškai blaivus – matuoklio ekrane įsižiebė nuliai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min