Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fantazijos dokumentą pateikęs vyras Lietuvoje neužsibuvo

„Fantazijos dokumentas“, kuriuo Prancūzijoje naudojosi rusas
VSAT nuotr. / „Fantazijos dokumentas“, kuriuo Prancūzijoje naudojosi rusas
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Lietuvą iš Prancūzijos grąžintas rusakalbis asmuo, turėjęs vadinamąjį fantazijos dokumentą – neegzistuojančio pavyzdžio asmens tapatybės kortelę.

Kaip informuoja Valstybės sienos apsaugos tarnyba, penktadienį popiet reisu iš Paryžiaus per Frankfurtą atskridusiu lėktuvu į Vilniaus oro uosta grąžintas rusakalbis asmuo, kurį lydėjo du Prancūzijos teisėsaugininkai.

Paaiškėjo, kad minėtoje šalyje sulaikytas vyras pateikė neegzistuojančio pavyzdžio asmens tapatybės kortelę, išduotą 37 metų asmeniui. Vadinamajame fantazijos dokumente tekstas parašytas su gramatine klaida, kol kas nenustatytu būdu įdėta vyro nuotrauka.

Apklausos, kurioje dalyvavo ir Prancūzijos pareigūnai, metu grąžintas vyras VSAT pareigūnams paaiškino, kad Lietuvoje niekada nebuvo, o minėtą falsifikatą Prancūzijoje jam neva davęs darbdavys. Rusakalbis atsisakė nurodyti tikrąją savo pavardę, amžių bei tautybę ir pageidavo grįžti į Prancūziją.

Pasieniečiams išsiaiškinus, kad vyras nėra Lietuvos pilietis, tą pačią dieną jis, lydimas Prancūzijos pareigūnų, išskraidintas reisu į Paryžių.

Fantazijos dokumentas paimtas. Tolesnį tyrimą savo šalyje vykdys Prancūzijos teisėsaugininkai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min