Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 3d. 14:22

Fotopolicija. Vilnietį užrūstino užkietėjęs KET pažeidėjas su visureigiu „Mercedes“ (nuotraukos)

Pažeidėjas su MB visureigiu
Kęstučio S./15min.lt skaitytojo nuotr. / Pažeidėjas su MB visureigiu.

Pilietiškai nusiteikęs sostinės gyventojas pakartotinai kreipėsi į Lietuvos policijos eismo priežiūros tarnybą (LPEPT), o skundo kopiją atsiuntė ir 15min.lt.

Vilniaus gyventojui Kęstučiui S. netrūksta ryžto, siekiant atkreipti policijos dėmesį į vieno visureigio „Mercedes-Benz“ vairuotojo įpročius.

Vilniečio teigimu, ši mašina jau ne pirmus metus dažniausiai statoma Apkasų gatvėje šalia sustoti draudžiančio ženklo, bet ne važiuojamojoje dalyje, o ant šaligatvio ir smėlio, kur kadaise buvo žalioji veja.

Kęstutis pakartotinai kreipėsi į LPEPT atstovus, o skundo kopiją atsiuntė ir 15min.lt.

„Pakartotinai pranešu (su prisegtomis balandžio 21 d. 7.45 val. darytomis nuotraukomis) apie automobilį „Mercedes-Benz“, valst. nr. DDU 493, kuris jau antri metai statomas nuolatos toje pačioje vietoje adresu Apkasų g. 4, Vilniuje (netoli sankryžos su Verkių gatve), šiurkščiai pažeidžiant Kelių eismo taisykles, užstatant šaligatvį ar/ir žalią veją. Prašau imtis priemonių, kad savininkas netęstų tokio aplinkos naikinimo ir nerodytų nusikalstamo pavyzdžio kitiems tūkstančiams vairuotojų, kurie važiuoja pro tą vietą. Nežinau, kodėl nebuvo imtasi priemonių po mano praeito pranešimo. Siekiant nutempti į deramo saugojimo aikštelę, dažniausiai automobilį ten pastatytą galima rasti ryte iki 8 val.“, – nurodoma skunde.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min