Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netoli Saulės mūšio vietos, kelyje Joniškis-Šiauliai, į laukus nuriedėjo vilkikas

Vilkiko avarija
15min.lt nuotr. / Vilkiko avarija
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilkikas, važiuodamas nuo Joniškio pusės į Šiaulius, ties Meškuičių gyvenviete, nuriedėjo nuo kelio. Incidentas įvyko trečiadienį, apie 7 valandą. Vilkikas neapsivertė. Policijos pareigūnai aiškinasi situaciją.

Įvykio vietoje apie 8 valandą nebuvo kitų avarijoje dalyvavusių automobilių ar greitosios pagalbos. Sunkvežimis stovėjo įjungęs avarinius žibintus, o policija aiškinosi situaciją.

Vilkikas nuo važiuojamosios dalies į laukus nuriedėjo galimai dėl slidesnio kelio – visą naktį lijo. Taip pat šioje kelio dalyje yra juntamų įdubimų, kurie galėjo išderintį tolygų sąstato judėjimą.

Šioje kelio dalyje yra juntamų įdubimų, kurie galėjo išderintį tolygų sąstato judėjimą.

Eismo įvykis nutiko netoli Meškuičių – už kelių kilometrų, istorikų teigimu, galėjo būti legendinė Saulės mūšio vieta.

Sunkvežimis neužkirto eismo, tačiau pravažiuojančios mašinos turėjo sumažinti greitį iki minimumo. Kartais eismą teko reguliuoti pareigūnams.

Kelias Šiauliai-Joniškis, eismo saugumo specialistų teigimu, yra gana pavojingas vairuotojams. Tai beveik 40 kilometro ilgio kelias be jokių vingių – ilgiausia tiesaus kelio atkarpa Lietuvoje, neskaičiuojant autostradų. Specialistai teigia, kad tiesiame kelyje yra didesnė avarijų tikimybė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min