TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Futbolo sirgalių iš Lenkijos desanto laukiantys Kauno policijos pareigūnai ketina imtis visų atsargumo priemonių

Per varžybas budėsiantys pareigūnai sako numatę, kaip elgtųsi įvairiose situacijose
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Per varžybas budėsiantys pareigūnai sako numatę, kaip elgtųsi įvairiose situacijose
Šaltinis: 15min
0
A A

Draugiškoms Lietuvos ir Lenkijos nacionalinių futbolo rinktinių varžyboms besiruošiantys Kauno policijos pareigūnai yra numatę ir apsiausties ar riaušių scenarijus.

Kauno apskrities policijos pareigūnai penktadienį, kovo 25 dieną, didžiausią dėmesį skirs viešosios tvarkos, žmonių ir eismo saugumo užtikrinimui bei teisės pažeidimų prevencijai S.Dariaus ir S.Girėno sporto centro stadione vyksiančių draugiškų futbolo rungtynių tarp Lietuvos ir Lenkijos nacionalinių rinktinių metu.

Pasak Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininko Remigijaus Stuko, tarptautinio lygio varžybos visuomet sukelia didelį miesto, šalies bei užsienio futbolo sirgalių susidomėjimą, todėl policijos pareigūnams, saugantiems viešąją rimtį, šių renginių metu tenka nemaža atsakomybė.

Sirgaliai bus tikrinami

Futbolo rungtynių metu bus mobilizuotos policijos pajėgos stadiono prieigose, miesto centre bei Senamiestyje. Pareigūnai bus pasirengę prireikus ateiti į pagalbą saugos tarnybai „Argus“, užtikrinsiančiai saugumą stadione. Saugos tarnybai viešąją tvarką prižiūrėti stadione padės ir Lenkijos policijos pareigūnai. Policijos pajėgų patruliavimas mieste bus sustiprintas varžybų išvakarėse, renginio metu bei naktį, o kilus neramumams, bus imamasi tikslinių priemonių. Policijos pareigūnams viešąją tvarką ir žmonių saugumą rungtynių metu ir po jų padės užtikrinti policijos rėmėjų ir Viešojo saugumo tarnybos pajėgos.

Policijos pareigūnai daug dėmesio skirs žmonių saugumui, sieks, kad būtų išvengta nusikaltimų prieš asmenį; organizuos saugų eismą ir automobilių bei sirgalių autobusų pastatymą sporto centro prieigose, Vaižganto gatvėje, Perkūno alėjoje, Sporto gatvėje, Dainų slėnyje, automobilių stovėjimo aikštelėse ir jų prieigose; organizuos prevencines priemones galimiems nusikaltimams bei kitiems teisės pažeidimams užkardyti miesto centre ir stadiono prieigose, viešbučiuose, klubuose, baruose ir kitose pasilinksminimo vietose, geležinkelio stotyje, Kauno oro uoste ir jų prieigose.

Sirgaliai bus tikrinami, ar asmenys neturi draudžiamų daiktų, ginklų. Policijos pareigūnai sirgaliams primena, kad į stadioną nebus įleidžiami apsvaigę nuo alkoholio, kvaišalų, agresyviai nusiteikę žiūrovai. Į stadioną draudžiama įsinešti ginklus, pavojingas sprogstamąsias medžiagas, alkoholinius gėrimus, didelius krepšius, metalinius ar medinius strypus, kitus daiktus, kurie gali kelti pavojų žiūrovų ir dalyvių saugumui.

Vairuotojai turėtų atkreipti dėmesį į eismo tvarkos pasikeitimus. Siekiant išvengti automobilių ir žiūrovų spūsčių, rekomenduojama atvykti anksčiau, automobilius statyti nurodytose vietose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018