Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gaidelių kaime ereliu pasijutęs „Audi“ vairuotojas pridarė bėdos ir sau, ir kitiems

Įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienio rytą per avariją Šilutės rajone sužalotas automobilį „Renault Kangoo“ vairavęs 34 metų vyras. Jis nukentėjo susidūrus „Renault“ ir „Audi A6 Avant“, kai pastarosios transporto priemonės „labai į darbą skubėjęs“ 32 metų vairuotojas nė nesulėtinęs greičio pralėkė pro STOP ženklą Gaidelių kaimo geležinkelio pervažoje.

Pranešimą apie eismo nelaimę Šilutės rajone specialiosios tarnybos gavo pirmadienį apie 8 val.
Į avarijos vietą išsiųsti iškart keli greitosios pagalbos ekipažai ir policija.

Paaiškėjo, kad sankryžoje Gaidelių gyvenvietėje prie geležinkelio pervažos susidūrė „Renault Kangoo“ ir „Audi A6 Avant“. Pastarosios mašinos vairuotojas važiavo pagrindiniu keliu, tačiau tiek nukentėjusysis „Renault“ vairuotojas, tiek įvykio liudininkas taksistas policijai papasakojo jam nepalankias avarijos aplinkybes. Teigiama, kad „Audi A6 Avant“ nė nesulėtino greičio ties geležinkelio pervaža, kur pagal Kelių eismo taisykles apskritai privaloma sustoti prie STOP ženklo.

„Renault“ vairuotojas minėjo, kad T formos sankryžoje ramiai įsukinėjo iš šalutinio kelio į pagrindinį, nes buvo tikras, jog prie pervažos  artėjanti mašina bent jau sulėtins greitį. Tačiau „Audi“ per bėgius nubildėjo su vėjeliu. To neneigęs „Audi“ vairuotojas iš Žemaitkiemio teisinosi, kad pirmadienio rytą paprasčiausiai labai skubėjo į darbą.

„Audi“ vairuotojas iškart pamatė kliūtį, tačiau pusšimčio metrų stabdymas jam nepadėjo išvengti smūgio į „Renault“: asfaltu slydusi mašina rėžėsi į kitą transporto priemonę ir net po smūgio dar nesustojo apie 10 metrų.

Iššovus „Audi“ saugos pagalvei, vairuotojas, pirminiais duomenimis, liko nesužalotas. Tuo tarpu šoninį smūgį patyręs „Renault Kangoo“ vairuotojas iš Pagrinių kaimo skubiai buvo išvežtas į ligoninę.

Šilutės rajono kelių policijos pareigūnai tęsia šios eismo nelaimės aplinkybių tyrimą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min