Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 18d. 12:28

Gaisrai – ir „Senukuose“, ir vaikų darželyje

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesių technika

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) apibendrino turiningos praėjusios paros rezultatus.

Praėjusią parą mūsų šalies ugniagesiai užgesino 38 gaisrus ir atliko 18 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų vakarykščiuose gaisruose buvo išvengta, o gelbėtojai suteikė pagalbą 12 žmonių, pažymima PAGD atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Trečiadienį Vilniuje, Viršupio sodų gatvėje, sodų bendrijoje „Statyba“ užsidegė sodo namelis. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, medinis karkasinis pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą išdegė vidus, apdegė ir buvo išardytos sienos. Nuo ugnies buvo išsaugota malkinė ir sandėliukas. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Dar vienas gaisras Vilniuje, sodų bendrijoje „Dailė“ kilo vakar popiet. Čia užsidegė medinis sandėliukas. Gaisro metu sandėliukas ir jame buvę sendaikčiai bei malkos sudegė, o nuo ugnies buvo išgelbėtas šalia stovintis gyvenamasis namas. Ir šio gaisro aplinkybės tikslinamos.

Vakar pavakary Molėtuose, Amatų gatvėje esančioje turgavietėje užsidegė nenustatyto savininko metalinio karkaso palapinė. Gaisro metu išdegė dalis palapinės plėvelės ir viduje sudėtos kartoninės dėžės.

Telšių rajono Kulio Daubos kaime vakar vakare užsiliepsnojo gyvenamasis namas. Gaisro židinys buvo rūsyje įrengtoje pirtyje, kur virš židinio užsidegė lubų medinės dailylentės. Ugnis išdegino dalį šių dailylenčių. Gaisrą užgesino patys namo gyventojai dar iki ugniagesių atvykimo.

Taip pat vakar vakare Lazdijuose, Sodų gatvėje, gaisras kilo prekybos centre ,,Senukai”. Gaisro židinys buvo mansardoje įrengtame sandėlyje, kur išdegė išorinės lauko apdailos izoliacinė medžiaga ir buvo uždūminta patalpa. Įvykis tiriamas.

Šiąnakt Šiauliuose, Dainų gatvėje, gaisras kilo lopšelyje darželyje „Žiogelis“. Per gaisrą išdegė statybinės šiukšlės šalia pastato, suskilo 3 langų stiklo paketai.Šiauliuose žmogus buvo prispaustas po automobiliu. Panaudoję pneumatinę pagalvę ugniagesiai ištraukė vyrą ir perdavė jį medikams.

Ugnis vakar nuniokojo ir 2 automobilius. Vilniuje, Taikos gatvėje, vakar ryte užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Toyota Corolla“. Išdegė mašinos variklio skyrius.

Rokiškio rajono Kariūnų kaime vakar po pietų dėl dujų įrangos gedimo užsidegė lengvasis automobilis „Audi 100“. Čia ugnis nusiaubė variklio skyrių ir saloną.

Šakių gelbėtojai vakar pavakary kelyje Šakiai – Pilviškiai iš avarijoje sulamdytų dviejų lengvųjų automobilių išlaisvino du prispaustus žmones ir perdavė juos greitosios medicinos pagalbos darbuotojams.

Dar vieną žmogų išgelbėjo Šiaulių gelbėtojai. Draugystės gatvėje, daugiabučio namo kieme, žmogus buvo prispaustas po automobiliu. Panaudoję pneumatinę pagalvę ugniagesiai ištraukė prispaustą vyrą ir perdavė jį medikams.

Palangos ir Klaipėdos gelbėtojai vakar vakare gelbėjo 9 žmones, kurie Palangoje, Jono Basanavičiaus gatvėje esančiame atrakcionų parke, dingus elektrai, įstrigo karuselėje maždaug 4-7 metrų aukštyje ir liko kyboti žemyn galva. Incidentas įvyko, kai olandų atrakcione dingo elektra. Pramogautojus, tarp kurių daugiausia buvo vaikai, tvirtai laikė saugos sistema. Iškviesti gelbėtojai panaudojo hidraulines žirkles ir išlaisvino vieną vaikiną iš apsauginių atitvarų.

Maždaug po valandos atrakcioną prižiūrintiems specialistams pavyko atkurti elektros tiekimą ir karuselę nuleisti ant žemės. Nuleistus pramogautojus apžiūrėjo greitosios pagalbos darbuotojai, kuriems vaikai skundėsi galvos svaigimu ir kojų tirpimu. 3 iš jų medikai išvežė į ligoninę tolimesniam tyrimui. Įvykis taip pat tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min