Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 18d. 11:41

Gaisras kilo ant statomo banko stogo, ugniagesiai iš pastato evakavo 100 žmonių (nuotraukos, 2 video, papildyta 13.44 val.)

Ugniagesiai prie statomo banko
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ugniagesiai prie statomo banko

Didžiulės ugniagesių pajėgos trečiadienį gavusios pranešimą apie gaisrą išskubėjo prie statomo banko pastato. Dėl incidento iš pastato evakuota apie 100 žmonių.

Pranešimą apie gaisrą Konstitucijos pr. gavę maždaug 11.24 val., ugniagesiai prie statomo „Swedbank" pastato pasiuntė mažiausiai aštuonis gaisrinius automobilius.

Jau po keturių minučių pirmieji gelbėtojai atvyko į įvykio vietą. Jie pranešė, kad iš išorės dūmų nesimato. Todėl ugniagesiai pradėjo tikrinti pastatą.

Ugniagesiai teigia, kad jiems buvo pranešta, jog dega pastato stogas. Todėl gelbėtojai pirmiausia ten ir užlipo.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Papildyta 11.45 val.: Maždaug 11.43 val. ugniagesiai paprašė į pagalbą atsiųsti policijos pareigūnų. Policininkų prašoma riboti žmonių patekimą į pastatą. Išeiti leidžiama visiems, tačiau niekas į statomą pastatą nebeįleidžiamas.

Papildyta 11.54 val.: Statomame pastate ugniagesiai rado galimą gaisro šaltinį. Tačiau gelbėtojai teigia, kad liepsnai, dar iki jiems atvykstant, išplisti neleido statybininkai.

Dėl darbininkų saugumo policijos buvo paprašyta nieko į pastatą neįleisti, kol ugniagesiai jį kruopščiai apžiūrės.

Maždaug 11.51 val. buvo pranešta, kad gaisras likviduotas.

Gelbėtojai teigia, kad į incidento vietą buvo nusiųstos šešios autocisternos, keltuvas ir štabo automobilis.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Papildyta 12.01 val.: Į įvykio vietą nuvykę ugniagesiai praneša, kad ant statomo banko stogo smilko apšiltinimo vata. Banko stogas dengtas skarda, todėl ugniagesiai buvo priversti dalį stogo konstrukcijų nuardyti.

Tai jau ne pirmas incidentas šiame statomame banko pastate šiemet. Vasario 6 d. čia sunkiai susižalojo du darbininkai, kurie su pastoliais krito iš septynių metrų aukščio. Dėl šio incidento buvo pradėtas tyrimas.

Bankas naują pastatą stato, kad vienoje vietoje galėtų sutelkti pagrindinius darbuotojus. Šiuo metu jie išmėtyti devyniuose pastatuose skirtingose Vilniaus vietose.

Papildyta 12.10 val.: Ugniagesiai pranešė, kad iš statomo pastato evakuota apie 100 žmonių. Per incidentą niekas nenukentėjo. Tačiau pastato stogą darbininkams teks dengti iš naujo, mat ugniagesiai didelę jo dalį nuardė norėdami patikrinti, ar liepsna neišplito po skardos konstrukcijomis.

Papildyta 13.44 val.:  „Swedbank“ Komunikacijos skyriaus vadovė Jorūnė Juodžbalytė teigia, kad „dėl smulkaus kibirkščiavimo, vykdant pastato stogo montavimo darbus, pradėjo rūkti statybinė vata".

Banko atstovė tvitina, kad žmonės per incidentą nenukentėjo, bankas materialinės žalos nepatyrė.

„Saugumo dėlei iškviestos kelios ugniagesių komandos, visi žmonės iš pastato evakuoti. Specialistai tiria, kodėl galėjo kilti incidentas",- rašoma banko pranešime.

Jei norite peržiūrėti nuotraukų galeriją iš įvykio vietos, spauskite čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min