Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 2d. 23:11

Gaisras senelių globos namuose, žuvo žmogus, yra sužeistųjų (atnaujinta 10.07 val.)

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Įvykio vietoje: gaisras kilo 2-ame aukšte.

Pirmadienio vakarą prie Vilniaus liepsnojo Antavilių pensionatas.

Pirmadienį 22.11 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Antavilių g. 11 pensionate dega dviejų aukštų pastatas, pastate yra žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus miesto greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

Į įvykio vietą buvo nusiųstos didžiulės ugniagesių pajėgos: 5 autocisternos, autokopėčios, štabo automobilis.

22.36 val.  gaisras lokalizuotas.

22.45 val. degusiame kambaryje rastas gaisre žuvęs pensionato gyventojas, keturiems suteikiama medicininė pagalba, pranešė BPC.

Nukentėjusiuosius iš nelaimės vietos į ligoninę išvežė trys greitosios pagalbos automobiliai.

Per gaisrą kiti pensionato gyventojai išėjo į balkonus. Pas juos kopėčiomis lipę gelbėtojai jų nenukėlė žemyn, o tik teiravosi, ar viskas gerai, kaip jie jaučiasi. Pensionato gyventojai gaisro metu negalėjo laiptais išeiti į lauką, nes koridorius ir laiptinės buvo uždūminti. 

Jokios panikos šio karšto incidento metu senelių globos namuose nekilo.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente naujienų agentūrą BNS informavo, kad gaisras kilo antrajame namo aukšte, dviejų kambarių numeryje. Ugniagesiai gelbėtojai iš šio numerio išnešė negyvą apdegusį žmogų, o aštuonis gyventojus evakavo. Juos medikai išvežė į ligoninę detaliau patikrinti sveikatą.

Kiti pensiono gyventojai nebuvo evakuoti, nes stipri ugnis neįsiplieskė.

Dėl ko kilo gaisras, kol kas nežinoma. Viena iš svarstomų versijų – kad atšalus orams, gyventojai galėjo įsijungti elektrinį šildytuvą.

Nemenčinės plente įsikūrusiame pensione gyvena pensinio amžiaus žmonės su didelių specialiųjų poreikių lygiu ar žmonės su negalia, kuriems reikalinga globa ir slauga. Šiuo metu pensionate gyvena 238 žmonės.

Atnaujinta 00.20 val. BPC praneša, kad gaisras galutinai likviduotas 23.04 val. Iš liepsnojančių patalpų išnešti trys gyventojai, evakuoti 37, į ligoninę išvežti 6 apsinuodiję dūmais gyventojai ir pensionato darbuotoja.

Atnaujinta 10.07 val. Policijos departamento atstovai antradienį papildomai praneša, kad Antavilių pensionate, kilus gaisrui, žuvo J.R. (gimęs 1930 m.).

Pensionato gyventojai R.M. (gimęs 1958 m.), A.V.Š. (gimusi 1933 m.), M.J. (gimęs 1918 m.), I.J. (gimęs 1919 m.), S.A. (gimęs 1933 m.), L.G. (gimusi 1932 m.), Z.L. (gimusi 1922 m.) dėl apsinuodijimo smalkėmis paguldyti į ligoninę.

Gaisro priežastis nustatinėjama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min