Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gaisrus kėlė ir išdykę vaikai, ir piktavaliai padegėjai

Ugniagesiai įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusios paros įvykių suvestinėje įregistruoti 136 gaisrai ir 13 kitų gelbėjimo darbų. Žmonių aukų ir traumų gaisruose pavyko išvengti.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai apibendrino praėjusios paros rezultatus.

105 gaisrus ugniagesiams antradienį teko gesinti atvirose teritorijose, jie išdegino beveik 150 hektarų pievų ir miško paklotės. Dėl padegtos žolės nuo ugnies nukentėjo ir keli pastatai.

Apie 13 val. Radviliškio ugniagesiai gavo pranešimą, jog Pakalniškių kaime dega žolė. Atskubėjus ugniagesiams, žolė liepsnojo dirbtuvių teritorijoje, kurioje buvo nemažai pastatų, tad buvo pasitelktos papildomos ugniagesių pajėgos. Nors gaisrą gesino net 7 gaisrinės autocisternos, jo metu nudegė dalis sandėlio stogo, išdegė viduje buvusi patalpa bei apie 2 ha žolės. Laimė, ugniagesiams pavyko išgelbėti kitus du šalia stovinčius sandėlius. Įvykis tiriamas.

Apie 14 val. Ignalinos rajone, Krikonių kaime, užsidegė medinė pirtis. Gaisro metu supleškėjo pastato stogas, sudegė dalis sienų, išdegė aplink pirtį apie 40 arų pernykštės žolės.

Apie 15 val. Panevėžio rajone, Stanionių kaime, užsiliepsnojo ūkinis pastatas ir už 100 metrų esantys seno namo griuvėsiai. Per gaisrą sudegė medinis ūkinis pastatas ir jame buvęs turtas, išdegė apie 0,5 ha žolės.

Nesulaukiant lietaus, vis dažnesni gaisrai ir miškuose. Apie 14 val. 35 min. dėl neatsargaus žmonių elgesio su ugnimi Biržų rajone užsiliepsnojo Vabalninko girininkijos miškas. Gaisro metu išdegė eglučių jaunuolynas, kelmai ir krūmai 0,5 ha plote.

Apie 13 val. dėl vaikų išdykavimo su ugnimi gaisras kilo Širvintų rajone, Vindeikių kaime, ūkiniame pastate Didžiojoje gatvėje. Atskubėjus ugniagesiams, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą sudegė pastatas, jame buvęs šienas, namų apyvokos daiktai, apie 4 kub. m malkų.

Vakar buvo gautas pranešimas, jog Šiaulių rajone, Iniškės kaime, sudegė medinis gyvenamasis namas. Ugniagesiai į šį gaisrą nebuvo kviesti. Įvykis tiriamas.

Apie 16 val. Šilutės rajone, Degučių kaime, užsiliepsnojo mūrinis ūkinis pastatas, sublokuotas su medine daržine. Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas, o daržinė supleškėjo iki pamatų. Gaisras kilo dėl neatsargaus elgesio su ugnimi.

Vakar ugniagesiai gelbėtojai tęsė skenduolio paiešką Sartų ežere, Zarasų rajone, Dusetų miestelyje. Utenos savivaldybės valtyje įmontuotu echolotu-sonaru už 200 metrų nuo kranto buvo aptiktas ir iš 3,5 metrų gylio ištrauktas sekmadienį nuskendusio 46-erių metų vyro kūnas. Dar vienas kol kas nenustatytos tapatybės skenduolis vakar buvo ištrauktas iš Neries upės, Vilniaus rajone, ties Rastinėnų kaimu. Tuo tarpu Kauno rajone Neries upė grąžino moters palaikus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min