Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 12d. 16:29

Gaiženėliuose antrą kartą įkliuvo kontrabandinių cigarečių ir spirito prekeivis

Kauno rajone rastos nelegaliai turėtos cigaretės
Kauno apskrities VPK nuotr. / Kauno rajone rastos nelegaliai turėtos cigaretės

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Noreikiškių policijos nuovados pareigūnai, gavę informacijos iš vietinės bendruomenės penktadienį atliko patikrinimą Kauno rajone, Ringaudų seniūnijoje, Gaižėnėlių kaime.

Patikrinimo metu, policijos pareigūnai apsilankė 1948 m. gimusio vyro sodyboje. Jis prieš pusmetį jau buvo baustas už nelegalią apyvartą cigaretėmis ir alkoholiu, tačiau išvadų nepadarė.

Šį kartą jis neigė turintis nelegalių akcizais apmokestinamų prekių, tačiau sutiko aprodyti savo valdas. Radiniai kiek nustebino policijos pareigūnus: garaže po apversta dėže rastas ir paimtas 5 litrų talpos plastikinis butelis, pilnas spirito, o gyvenamosiose patalpose, dėžėje – 204 pakeliai cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Garaže po apversta dėže rastas ir paimtas 5 litrų talpos plastikinis butelis, pilnas spirito, o gyvenamosiose patalpose, dėžėje – 204 pakeliai cigarečių.

Pažymėtina, kad prieš pusmetį radinių buvo per pus mažesni kiekiai. Kadangi metų laikotarpiu tai jau antrą kartą padaryti teisės pažeidimai, vyrui gresia atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 3 d. – bauda nuo 1449 iki 2898 eurų, o pagal 1772 str. 2 d. – nuo 580 iki 1159 eurų.

Policija primena, kad apie vietas, kur prekiaujama akcizais apmokestinamomis prekėmis, apie asmenis, užsiimančius tokia neteisėta veikla, policijai galima pranešti anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 37) 30 30 50. Pareigūnai dėkojame visiems, kurie jau skambino ir suteikė vertingos informacijos.

Taip pat, pastebėjus daromą nusikaltimą, ką nors įtartina gatvėje, kieme ar prie namų, sulaukus įtartinų skambučių ir pan., bet kuriuo paros metu policijai apie tai galima pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min