Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Galvosūkis Lazdijų policijai: automobilį vagys sudegino tyčia ar mašiną iš vagių pasiglemžė gaisras?

Sudegęs automobilis
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija – sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Lazdijų rajono policijos komisariato kriminalistai aiškinasi aplinkybes, kaip pirmadienio rytą Vytautų kaime (Lazdijų r.) sudegė vietos gyventojui priklausantis automobilis „Mazda“.

Įtariama, kad automobilis galėjo būti pavogtas. Tačiau prie sudegusio automobilio atvykęs jo savininkas teigė niekam pretenzijų neturintis ir jokios žalos nepatyręs.

Tirs, ar mašina buvo padegta

Pasak Lazdijų rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojos Skirmantės Bartkuvienės, kol kas neaišku, ar automobilis buvo padegtas tyčia, ar užsiliepsnojo savaime. Pareigūnai aiškinasi, ir kokiomis aplinkybėmis automobilis atsidūrė kelyje bei kas jį vairavo.

Apie 8 valandą ryto gavęs pranešimą apie važiuojamojoje kelio dalyje Vytautų kaime degantį automobilį, atvykęs Lazdijų rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių ekipažas transporto priemonę rado degančią atvira liepsna. Automobilyje buvo sumontuota dujų įranga. Gaisro metu jis sudegė visiškai.

Peršautas vyras pretenzijų irgi atsisakė

Tai jau antras atvejis per dvi savaites Lazdijų rajone, kai nukentėjusieji atsisako policijos pagalbos ir teigia niekam pretenzijų neturintys.

Sausio viduryje, vieną pavakarę į Lazdijų ligoninės Priėmimo skyrių kreipėsi 39 metų Spartų kaimo (Lazdijų r.) gyventojas Leonas K. Vyras dėl šautinių žaizdų krūtinėje ir kojoje buvo skubiai išvežtas į Vilniaus Santariškių klinikas.

Teigiama, kad nusikaltėlis ar nusikaltėliai dėl nežinomų priežasčių apšaudė automobiliu važiavusį vyriškį.

Pats nuosavu automobiliu „Audi“ į gydymo įstaigą atvykęs Lietuvos ir net Lenkijos teisėsaugininkams gerai žinomas vyras atsisakė bendradarbiauti su policijos kriminalistais ir tikino niekam pretenzijų neturintis.

Pažįstamas Lietuvos ir Lenkijos teisėsaugai

Spėjama, kad taip aiškintis santykius gali nusikalstamos grupuotės: Leonas K. 17 metų praleido nelaisvėje už žmogžudystes, sunkius kūno sužalojimus ir dokumentų klastojimą bei suklastotų dokumentų panaudojimą.

Vyras buvo teistas Lenkijoje, kur atliko didesnę dalį bausmės. Vėliau buvo deportuotas į Lietuvą ir praėjusią vasarą paleistas iš laisvės atėmimo vietos prieš laiką.

Dėl kūno sužalojimo Lazdijų rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Nusikaltimo aplinkybėms tirti sudaryta speciali policijos pareigūnų darbo grupė, tačiau iki šiol rezultatų pasiekti nepavyksta. Iš gydymo įstaigos išleistas pasveikęs vyras atsisako pareigūnų pagalbos.

Lazdijų rajono policijos komisariato atstovė S.Bartkuvienė teigia, kad abu šie įvykiai tarpusavyje nesusiję. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min