Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Garbingo amžiaus moters budeliui Aleksandrui Čugai – 15 metų nelaisvės

Virginijus Pavasaris
Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno apygardos teismo teisėjų kolegija antradienį paskelbė nuosprendį tris kartus teistam 36-erių metų Kauno rajono gyventojui Aleksandrui Čugai, 2014 metų sausį nužudžiusiam senyvo amžiaus kaimynę jos namuose.

Pats kaltinamasis kaltės nepripažino, bet teismas nustatė, kad apsvaigęs nuo alkoholio A.Čugai, siekdamas pagrobti svetimą turtą, sumušė nukentėjusiąją taip, kad ši nuo daugybės sužalojimų ir kaulų lūžių mirė. Moteris buvo ne tik sumušta, bet ir apdegintos jos rankos.

Neradęs pinigų, kaltinamasis išlipo pro langą, pasiėmė elektrinį vandens siurblį, tačiau išeinantis iš nužudytosios kiemo buvo pastebėtas kitos kaimynės. 

Be šios ir kitų liudytojų parodymų, A.Čugai kaltė įrodyta specialistų išvadomis, kitais byloje surinktais įrodymais.

Teismas pripažino A.Čugai kaltu ir skyrė bausmę – laisvės atėmimą 15 metų pataisos namuose. Taip pat priteisė beveik 43 tūkstančių Lt turtinę ir neturtinę žalą nukentėjusiąja byloje pripažintai nužudytosios dukrai.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui per Kauno apygardos teismą, pažymima Kauno apygardos teismo vyresniosios specialistės Skirmantės Zelenkienės antradienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min