Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gargždų „Maximoje“ – nedidelis gaisras

Gargžduose dėl nedidelio gaisro neveikė „Maxima“
15min.lt nuotr. / Gargžduose dėl nedidelio gaisro neveikė „Maxima“
Šaltinis: 15min
7
A A

Gargžduose antradienio rytą iš „Maximos“ prekybos centro evakuojami žmonės, manoma, kad įgriuvo stogas, – pranešė vietos gyventojai portalui. Vis dėlto paaiškėjo, statinio konstrukcijos neįgriuvo – kilo nedidelis gaisras, neprireikė net ugniagesių.

Kaip 15min informavo skaitytojas, antradienio ryte „Maximoje“, prie pat Gargždų autobusų stoties, įvyko nelaimė. Žmogui pasirodė, jog įgriuvo dalis statinio konstrukcijų, esą pilna dulkių, uždėtos „Stop“ juostos. Tačiau realybė pasirodė esanti kitokia.

Kai į vietą atvyko žurnalistė, ant parduotuvės durų kabojo pranešimas, įspėjantis, kad dėl techninių kliūčių parduotuvė nedirba.

Jau prie įėjimo buvo jaučiamas degusios plastmasės kvapas. Darbuotojai aktyviai valė patalpas, kai kurie su respiratoriais. Dalis patalpų buvo nuklotos dulkėmis.

„Maximos“ durys buvo apjuostos „Stop“ juosta, o tame pačiame pastate esanti buitinės technikos parduotuvė veikė kaip įprastai.

Kas nutiko prekybos centre, niekas neteikė informacijos.

Kaip informavo Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai, jie gavo iškvietimą į „Maximą“, tačiau dar nespėjus nuvykti gauta informacija, jog nenutiko nieko rimta. Esą prie įėjimo išsilydė viena lempa, tačiau darbuotojai spėjo susitvarkyti iki ugniagesiams atvykstant.

Kaip teigė „Maximos“ atstovai, iš tiesų gaisras buvo nedidelis – dėl trumpo elektros jungimo apie 8 val. 40 min. užsidegė laidai. Buvo evakuoti septyni darbuotojai. Atvykę ugniagesiai apžiūrėjo patalpas, netrukus darbuotojams leista sugrįžti.

Parduotuvės veikla bus atnaujinta, kai bus gautas oficialus ugniagesių leidimas.

Per incidentą niekas nenukentėjo.

15min.lt nuotr./Gargžduose dėl nedidelio gaisro neveikė „Maxima“
15min.lt nuotr./Gargžduose dėl nedidelio gaisro neveikė „Maxima“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min