Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gariūnuose“ aptikta klastotų prekių

Klastotos prekės
VTM nuotr. / Klastotos prekės.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį (lapkričio 19 d.) Vilniaus teritorinės muitinės ir policijos pareigūnai, tikrindami „Gariūnų“ turgavietėje dirbančius prekeivius, aptiko apie pusę šimto įvairių prekių, kurios, kaip įtariama, pagamintos pažeidžiant registruotų „Louis Vuitton“, „Gucci“, „Burberry“, „Armani“ ir kitų prekės ženklų savininkų intelektinės nuosavybės teises.

Šis patikrinimas buvo skirtas kovai su prekių, neteisėtai pažymėtų registruotais prekių ženklais, platinimu Vilniaus „Gariūnų“ turgavietėje.

Patikrinimo metu pareigūnams įkliuvo prekeivė, kuri, kaip įtariama, neteisėtai pardavinėjo klastotas prekes, pažymėtas žinomų gamintojų prekės ženklais.

Siekdami nustatyti pažeidimus, pareigūnai nupirko 100 Lt kainavusią prekės ženklu „Louis Vuitton“ pažymėtą moterišką palaidinę. Patikrinimo metu prekyvietės savininkai pareigūnams nepateikė dokumentų, patvirtinančių teisėtą realizuojamų prekių įsigijimą, mėgino aiškinti, kad nieko nežino apie tai, jog prekiauja, kaip įtariama, klastotais daiktais. Atidžiau patikrinę prekybos vietą, pareigūnai rado apie pusę šimto supakuotų moteriškų palaidinių, džinsų ir striukių. Patikrinimo metu sulaikyti, kaip įtariama, klastoti daiktai, bus perduoti specialistams ištirti – po tyrimo paaiškės prekių vertė. Pasak pareigūnų, originalių tokių prekių vertė siekia apie 100 tūkst. Lt.

Bendradarbiaudami kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, muitininkai šiais metais jau 11 kartų tikrino įvairias turgavietes. Bendrų patikrinimų metu  sulaikyta beveik 4 tūkst. įvairių, kaip įtariama, klastotų prekių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min