Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 6d. 16:19

Garsi krepšininkė Jurgita Štreimikytė teisme reikalauja 30 tūkst. litų (nuotraukos)

Jurgita Štreimikytė-Virbickienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jurgita Štreimikytė-Virbickienė.

Karjerą baigusi viena geriausių Lietuvos krepšininkių J.Štreimikytė-Virbickienė teisme aiškinasi su Henrika Mackevičiene dėl solidžios paskolos. Žvaigždė teigė paskolinusi 30 tūkst. litų savo pažįstamai, tačiau gražiuoju nebegalinti jų atgauti.

Ketvirtadienio popietę Vilniaus 2-asis apylinkės teismas nagrinėjo civilinę bylą dėl skolos priteisimo.

Teisme teisybės ieško karjerą neseniai baigusi krepšininkė J.Štreimikytė-Virbickienė, kuri teigia paskolinusi savo pažįstamai Henrikai Mackevičienei 29 tūkst. litų, tačiau gražiuoju negalinti jų atgauti.

Ketvirtadienį ieškovės interesams atstovaujantis advokatas Dalius Balceris pateikė prašymą, kad byla būtų nagrinėjama neviešame teismo posėdyje. Teisėjas Edvardas Juozėnas padarė posėdžio pertrauką ir netrukus paskelbė, kad šį prašymą tenkina.

Kiek anksčiau teismas yra pripažinęs ir J.Štreimikytės-Virbickienės, ir H.Mackevičienės dalyvavimą šioje byloje būtinu. Teisėjas viliasi, kad moterims susitikus akis į akį pavyks išsiaiškinti, kokiomis aplinkybėmis ir sąlygomis galėjo būti paskolinti pinigai.

Jei ieškovė įrodys, kad atsakovė skolinga jai solidžią sumą, J.Štreimikytės-Virbickienės naudai tikriausia bus priteistos ir 5 proc. palūkanos bei bylinėjimosi išlaidos.

Šios dienos posėdyje apklaustas krepšininkės vyras, jis šioje byloje turi liudytojo statusą.

2006 metais dienraštis L.T. buvo pateikęs brangiausiai tuo metu mokamų Lietuvos sportininkų dvidešimtuką, iš moterų J.Štreimikytė buvo lyderė.

Tuometinė „Lietuvos telekomo“ moterų ekipos 190 cm ūgio žaidėja, neišskaičiavus mokesčių, per 2005–2006 metų sezoną uždirbo apie 449 tūkst. litų.

Į šią sumą įskaičiuota ne tik telekomo ekipoje gaunama alga, bet ir Moterų nacionalinėje krepšinio lygoje (WNBA) uždirbti pinigai. 1992 metais krepšininkės karjerą sostinės „Telerinos“ ekipoje pradėjusi J.Štreimikytė po to žaidė Kauno „Laisvėje“, Prancūzijos Valansjeno „Olympic“, Italijos „Comense“ klubuose bei tris sezonus atstovavo WNBA komandai „Indiana Fever“.

Ar jaučiatės turtinga? „Nei taip, nei ne. Man užtenka. Kuo daugiau turėsi pinigų, tuo daugiau išleisi. Mano poreikiai atitinka mano pajamas“, – taip į šį klausimą atsakė žvaigždė, ne sykį pabrėžusi, jog atmosfera komandoje kur kas svarbiau nei įspūdingos kontraktų sumos.

Profesionalios krepšininkės karjerą J.Štreimikytė-Virbickienė baigė 2010 metais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min