Dabar populiaru
Publikuota 2020 07 13, 15:54 Atnaujinta 2020 07 13, 16:42

Garsiame dzūkiškame kaime ant Ūlos kranto – didelis gaisras

Ugniagesiai greičiau nei per valandą užgesino pirmadienį Varėnos rajone esančiame Zervynų etnografiniame kaime kilusį gaisrą.
Zervynos
Zervynos / Vytauto Kandroto nuotr.

Šiandien 15.19 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Zervynų kaime (Varėnos r. sav., Marcinkonių sen.), Ūlos gatvėje dega gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas.

Į įvykio vietą išsiųstos Varėnos PGT pajėgos, praneša BPC. Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Tapote šio įvykio liudininkais? Pastebėjimus, nuotraukas ar filmuotą medžiagą prašome siųsti 15min@15min.lt.

Kaip žinoma, Marcinkonių seniūnijoje esančios Zervynos yra valstybės saugoma ir turistų pamėgta etnografinė Dzūkijos gyvenvietė.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius BNS informavo, kad atvykus ugniagesiams, vieno aukšto ūkinis pastatas degė atvira liepsna.

Ugniagesių atstovas patvirtino, kad netoliese ūkinio pastato stovi gyvenamasis namas, tačiau sakė neturintis duomenų, kad ugnis būtų apėmusi ir jį.

Gaisrą gesina trijų autocisternų ekipažai, į įvykio vietą skubėjo dar du ugniagesių automobiliai (tačiau pastarųjų ekipažų pagalbos neprireikė).

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus atstovas papildomai BNS informavo, kad gaisras likviduotas 16.01 valandą.

Zervynų kaimo gyvenvietė yra valstybės saugomas objektas, įtrauktas į kultūros vertybių registrą, pažymi BNS.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min