Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gašlus estas neįtikino Vilniaus teisėjų išteisinti jį dėl seksualinės prievartos prieš nepilnametę

Pedofilija
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Nuotykių ištroškusiai nepilnametei estei kelionė į Lietuvą su nepažįstamu vyriškiu baigėsi išžaginimu „Gariūnų“ motelyje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Estijos pilietis Ago Roostas Vilniaus apygardos teisme nieko nepešė – jo skundas dėl nuosprendžio, kuriuo jis nuteistas už 14-metės seksualinį prievartavimą ir žaginimą, trečiadienį atmestas. Tačiau 42 metų vyriškis kalės vos 3 metus.

Vilniaus apygardos teismas trečiadienį popiet paskelbė, kad atmeta Estijos piliečio Ago Roosto skundą dėl ankstesnio Vilniaus miesto 2-ojo apylinkės teismo nuosprendžio, kuriuo jis nuteistas kalėti trejus metus už 14-metės tautietės seksualinį prievartavimą ir žaginimą.

Švelniai nubaustas estas apeliacinės instancijos teisme reikalavo apskritai jį išteisinti. Nuteistasis neneigė, kad turėjo lytinių santykių su nepilnamete, tačiau tikino nenaudojęs jokios prievartos.

Teismo duomenimis, bet kuriuo atveju vyriškis žinojo santykiaujantis su vaiku.

Skundą išnagrinėjusios teisėjų kolegijos užsieniečio argumentai neįtikino. Vilniaus apygardos teismas trečiadienį patvirtino, kad pirmosios instancijos teismas tinkamai išnagrinėjo šią baudžiamąją bylą ir paskyrė nuteistajam pelnytą bausmę. Šiandien atmetus skundą, gegužės 31 dienos nuosprendis iškart įsiteisėjo, tačiau jį dar galima per 3 mėnesius apskųsti Lietuvos Aukščiausiajam Teismui.

Beje, po sulaikymo estas už grotų praleido vos savaitę, o pareigūnams buvo pakakę jo pasižadėjimo neišvykti iš Lietuvos. Išklausyti Vilniaus apygardos teismo nutarties trečiadienį A.Roostas neatvyko. Todėl kol kas neaišku, kaip bus vykdomas įsiteisėjęs nuosprendis dėl laisvės atėmimo bausmės šiam žagintojui.

Bylos duomenimis, nusikaltimas įvykdytas 2010-ųjų kovo 23-iosios rytą turgavietės teritorijoje esančiame motelyje „Gariūnai“.

Į Lietuvą automobilio parduoti vykęs estas paauglę sutiko pakelėje savo šalyje – ji „tranzavo“. Gali būti, kad nuotykių ištroškusi panele „pasirašė“ vienos paros kelionei į Lietuvą.

Viešbučio kambaryje nuo 7 iki 9 val. estas iš pradžių seksualiai prievartavo, o paskui žagino nepilnametę. Žinoma, jog nukentėjusioji tuo metu buvo apsvaigusi nuo alkoholio.

Kai aistrą patenkinęs prekeivis išėjo rūpintis automobiliniais reikalais, nuskriausta nepilnametė ištrūko iš viešbučio ir pasiskundė Lietuvos teisėsaugos pareigūnams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min