Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gaudydamas į Lietuvą sprukusią kiaulę baltarusis netyčia pažeidė sieną

Kiaulės
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Kiaulės
Šaltinis: 15min
0
A A

Gaudydamas pabėgusią kiaulę įkaušęs baltarusis antradienį netyčia kelis žingsnius įžengė į Lietuvos teritoriją. Savo gyvulį vyras sučiupo, kai šis atsidūrė prie pat sienos linijos Lietuvos teritorijoje įrengtos apsauginės tvoros.

Kaip praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba, VSAT Varėnos rinktinės Tribonių užkardos pasieniečiai, patruliuodami ties Šalčininkų rajono Milvydų kaimu, pastebėjo Baltarusijos pusėje prie valstybės sienos bėgančią kiaulę ir ją besivejantį vyrą.

Lietuvos pusėje laukais ir pamiškėmis einančiame sienos ruože yra sumontuota apsauginė tvora. Būtent šis įrenginys ir sustabdė sienos liniją kirtusią į Lietuvą bėgančią baltarusio kiaulę. Iš paskos atskubėjęs vyras, pasivijęs gyvulį, tuoj pat nuginė jį atgal į Baltarusiją. Ten už kelių šimtų metrų nuo valstybės sienos yra keli gyvenamieji namai ir ūkiniai pastatai. Gali būti, kad iš ten ir paspruko kiaulė.

Apie sienos pažeidimą dėl neatsargumo Lietuvos pasieniečiai informavo kolegas Baltarusijoje, Šie atvyko į įvykio vietą ir apklausė gyvulį gaudžiusį vyrą. Pasak šalies kaimynės pareigūnų, vyras buvo išgėręs ir tenorėjo pagauti pasprukusią kiaulę.

Įvertinę visas aplinkybes VSAT pareigūnai atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto sienos perėjimo.

Atvejų, kai abiejų valstybių pasienio ruožo gyventojai vaikosi pasprukusius ir per valstybės sieną nuklydusius gyvulius, yra buvę ir anksčiau. Dėl tokių sienos pažeidimų dėl neatsargumo tiek Lietuvos, tiek Baltarusijos pasieniečiai paprastai atsisako pradėti ikiteisminį tyrimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min