Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Generalinio komisaro pavaduotojas Šiauliuose vaikėsi girtuoklio vairuojamą automobilį

Įspėjimas
Photos.com nuotr. / Įspėjimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos generalinio komisaro pavaduotojui Renatui Požėlai, rugsėjo 10-osios pavakarę važiavusiam į gimtuosius Šiaulius, teko prisiminti savo pirmuosius darbo policijoje žingsnius, prieš 18 metų žengtus šio miesto patrulių tarnyboje, ir imtis ryžtingų veiksmų girtam vairuotojui, kėlusiam grėsmę žmonių saugumui, sulaikyti.

Kaip rašoma Šiaulių policijos pranešime, savo automobiliu keliu Pasvalys-Šiauliai artėdamas prie Šiaulių, jis pastebėjo, kad jį, akivaizdžiai viršydamas greitį, lenkia automobilis „Ford Mondeo“. Lenkiančio automobilio vairuotojo ir generalinio komisaro pavaduotojo žvilgsniai susitiko.

R.Poželai užkliuvo šmėstelėjusios paraudusios vyro akys ir dantyse rūkstanti cigaretė. Ilgą laiką Kelių policijoje dirbusiam pareigūnui toks vaizdelis labai pažįstamas – cigarete savo girtumą ir paraudusias akis dažnai bando maskuoti išgėrę vairuotojai. Įtarimą, kad už automobilio vairo girtas žmogus, dar labiau sustiprino tai, kad nurūkęs automobilis nuvažiavo vinguriuodamas ir pavojingai lenkdamas kitus automobilius.

Generalinio komisaro pavaduotojas susisiekė su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Operatyvaus valdymo skyriaus pareigūnais, pranešė apie savo įtarimus, paprašė, kad į pagalbą būtų atsiųsti patruliai, o pats nusekė paskui „kelių erelį“. Šis įvažiavo į Šiaulius ir nuvinguriavo į kitą miesto galą, ne kartą įvažiuodamas į priešpriešinio eismo juostą neįsitikinęs saugumu, sukeldamas avarines situacijas.

Pasiekęs sodų teritorija ir atsidūręs Panevėžio gatvės akligatvyje, kurį R.Požėla užblokavo savo automobiliu, svirduliuodamas bėglys išlipo iš automobilio su plaktuku rankoje. Pamatęs besirenkančius žmones ir atvažiuojančių policijos patrulių automobilį, vairuotojas, mūvėdamas tik viena šlepete, dėjo į kojas.

Netrukus pareigūnai vyrą sustabdė šlepsintį netoliese esančia Žemdirbių gatve.

Sulaikytas 46 metų E.G. dievagojosi, kad gėrė tik alaus. Tačiau tikriausiai labai jau daug – alkoholio matuoklis parodė 2,49 promiles. Vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas. Transporto priemonių vairavimas, esant vairuotojams neblaiviems, kai nustatomas vidutinis (nuo 1,51 iki 2,5 promilės) girtumo laipsnis, užtraukia baudą nuo dviejų tūkstančių iki trijų tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų arba administracinį areštą nuo dešimties iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo dvejų iki trejų metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min