Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 12d. 11:34

Generalinio komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko namuose atlikta krata

Visvaldas Račkauskas
LNK nuotr. / Visvaldas Račkauskas

Pareigūnai tikrina informaciją, ar iš tiesų apie rezonansines žudynes Kaune, dėl kurių įtariamas Drąsius Kedys, iš anksto žinojo Policijos departamento vadovybė.

Penktadienį generalinio policijos komisaro pavaduotojo Visvaldo Račkausko namuose buvo atlikta krata, šeštadienį praneša „Karštas komentaras“.

„Taip, krata buvo atlikta, tačiau daugiau nieko nenoriu komentuoti“, – laikraštis cituoja aukštą policijos pareigūną.

Paklaustas, kokioje byloje buvo atlikta krata, V.Račkauskas atsakė, kad „pagal to paties informatoriaus, kuris sako netiesą“.

„Informatorius sako, kad kalbėjo su manimi, o aš su juo nekalbėjau, jis sako netiesą“,  – sakė V.Račkauskas.

„Jūsų namuose pareigūnai ieškojo jūsų bendravimo su tuo policijos informatoriumi įrodymų?“ – klausė „Karštas komentaras“ V.Račkausko.

„Taip“, – atsakė V.Račkauskas.

Laikraštis primena, kad lapkričio 3 dieną Generalinės prokuratūros ONKT departamento prokuroras Redas Savickas į Vilnių iš Kauno parsivežė slaptąjį policijos informatorių, kuris Vaido Milinio šmeižto bylą tiriančiai Kauno rajono kriminalinės policijos tyrėjai pasakė, kad apie Kauno žudynes iš anksto žinojo ir Policijos departamento vadovybė – kad informatorius buvo įspėjęs apie žudynes esą prieš kelias savaites. Po tokių informatoriaus parodymų informatorius buvo perduotas Generalinei prokuratūrai.

Prieš apklausiamas prokurorų informatorius buvo davęs interviu ir visa tai papasakojęs LNK laidai „Abipus sienos“.

Lapkričio 7 dieną žiniasklaida paskelbė informatoriaus parodymus – kad apie planuojamas žudynes žinojo Policijos departamento generalinio komisaro pavaduotojai Algirdas Stončaitis ir V.Račkauskas, bei kriminalinės policijos vyr. komisaro pavaduotojas Tomas Ulpis.

Apklausiamas pas ikiteisminio tyrimo teisėją policijos informatorius V.Račkausko pavardės jau neminėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min