Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gesindamas gaisrą nukentėjo Marijampolės apskrities ugniagesys

Sudegęs automobilis
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Sudegęs automobilis
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusią parą šalies ugniagesiai užgesino 13 gaisrų ir atliko 23 kitus gelbėjimo darbus. Žmonių aukų antradienį gaisruose buvo išvengta, o ugnis tik siaubė gyventojų turtą.

Praėjusią naktį Jurbarko rajono Seredžiaus miestelyje užsiliepsnojo vilkikas Renault AE 390 be priekabos. Per gaisrą išdegė mašinos variklio skyrius ir vairuotojo kabina. Įvykis tiriamas.

Antradienį ryte Klaipėdos rajono Šernų kaime, sodų bendrijoje ,,Minija”, užsidegė R.S. sodo namelis su mansarda. Ugniagesiams atskubėjus į gaisro vietą, pastato stogas degė atvira liepsna. Gaisro židinys buvo mansardoje, kur išdegė vieno kambario apdaila, langas ir durys į balkoną, apdegė dalis pastato stogo. Gaisro aplinkybės aiškinamos.

Apie vidurdienį Kaišiadorių rajono Pravieniškių antrojoje gyvenvietėje gaisras kilo Pravieniškių antruose pataisos namuose esančiame gamybos ceche. Čia dėl krosnių ir dūmtraukių įrengimo bei eksploatavimo taisyklių pažeidimų kamine užsidegė suodžiai. Gaisras buvo užgesintas pataisos namų darbuotojų pajėgomis.

Antradienį vakare Jurbarko rajono Pilies pirmajame kaime užsidegė medinis, apkaltas skarda garažas. Gaisro metu pastatas visiškai sudegė, išdegė ir viduje buvęs ūkio inventorius bei įrankiai ir šalia stovėjęs nenaudojamas lengvasis automobilis. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Dar keturi garažai liepsnojo naktį iš antradienio į trečiadienį Marijampolės savivaldybės Patašinės kaime. Ugnis sunaikino 3 medinius pastatus, o ketvirtas smarkiai apdegė. Gesinant gaisrą ir ardant konstrukcijas garaže parvirto buvusi talpa su įkaitusia smala, kuri užtiško ant Marijampolės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ugniagesio gelbėtojo veido. Nukentėjusysis buvo išvežtas į ligoninę, kur jam buvo nustatyti nedideli veido odos nudegimai, dėl ko išleistas gydytis į namus. Gaisro priežastys irgi nustatinėjamos.

Antradienį vakare Zarasų rajono Juozapavos kaime užsidegė ūkinis pastatas. Gaisro metu sudegė rąstinis pastatas, iš kurio buvo išnešti 4 benzino bakai ir dujų balionas, nuo ugnies buvo išgelbėtas netoliese stovintys du gyvenamieji namai. Įvykis taip pat tiriamas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min