2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Gesindami žolę Šilutės ugniagesiai aptiko brakonierių „kailių fabriką“

Sekmadienį, apie pietus, Šilutės ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad netoli Ramučių esančiame Voverių kaime dega žolė ir ugnis artinasi prie gyvenamųjų sodybų. Nuvykę į įvykio vietą ugniagesiai ėmėsi darbo. Ugnis grėsmingai artėjo link apleistos sodybos.
Ugniagesiai, gesindami žolę, aptiko ir brakonieriaus užuoveją.
Ugniagesiai, gesindami žolę, aptiko ir brakonieriaus užuoveją. / Zinios1.lt nuotr.

Užėję į  vidų ugniagesiai nustėro, pamatę padžiautus stirnų, šernų ir kitų gyvūnų kailius. Gelbėtojai iškvietė Aplinkos apsaugos inspekcijos specialistus, o patys tuo tarpu nuvažiavo gesinti žolės prie kitos sodybos.

Matyt, apsukraus brakonieriaus būta. Pamatęs, kad netoliese sukiojasi gaisrininkai, jis suskubo susirinkti kailius ir juos paslėpti.

Atvykę gamtos saugotojai rado jau ištuštintą sodybą, tačiau šalia jos, ant medžių, vis dar kabėjo dviejų šernų kailiai. Ant kito medžio šakos buvo pakabinta plastikinė talpa su dyzelino kuro likučiais. Galimai būtent dyzelino kuru ir buvo uždegta žolė.

Aplinkos pasaugos pareigūnai bandė surasti paslėptus kailius aplinkiniuose miškuose. Jų surasti nepavyko, bet buvo aptikti spąstai žvėrims gaudyti. Spąstai buvo  pritvirtinti viela prie metalinio strypo, įkalto į žemę.

Pasak gamtosaugininkų, galimai čia darbavosi netoliese gyvenantis pilietis, kuris jau ne sykį buvo baustas už brakonieriavimą. Kažkada pas jį sodyboje buvo rasta kailių.

Tikriausiai ir šį kartą brakonierius buvo prikišęs savo rankas, tik jau nešvarius darbus perkėlė į apleistą sodybą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min