Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, dar sekmadienį, birželio 21 dieną, apie 11.45 val., 43 metų vyras smurtavo prieš 56-erių vyrą. Kad reikalinga pagalba, pranešė artimieji.
Į įvykio vietą atvykę pareigūnai patikrino abiejų vyrų blaivumą. Nustatyta, kad nukentėjusysis buvo visiškai girtas – jam fiksuotas 3,27 promilės girtumas. Dėl patirtų sužalojimų jis išvežtas į ligoninę.
Dėl ko tiksliai susikivirčijo giminaičiai, nepranešama.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 straipsnio 2 dalį, numatančią atsakomybę už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą.
