Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 28d. 14:00

Gimnazijos bendrabutyje Vilniuje degė šaldytuvas

Įvykio vietoje
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusios paros įvykių suvestinėje yra įrašytas 21 gaisras ir 12 kitų incidentų, kuriuos likvidavo valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Žmonių aukų gaisruose buvo išvengta, ugnis tik niokojo piliečių pastatus ir kitą jų turtą.

Pirmadienį anksti ryte Rokiškio rajono Vaštakų kaime gaisras kilo šiuo metu vienoje čia nenaudojamojoje sodyboje. Kai ugniagesiai atskubėjo į gaisro vietą, medinis namas jau baigė degti, o ugnis buvo persimetusi ant ūkinio pastato. Gelbėtojams pavyko apginti šį pastatą nuo liepsnų, apdegė tik tvarto siena. Įvykis tiriamas.

Dar vienas gyvenamasis namas pirmadienį popiet liepsnojo Trakų rajono Panošiškių kaime. Per šį gaisrą nudegė namo stogas ir perdengimas, stipriai apdegė sienos, išdegė vidus ir ten buvę namų apyvokos daiktai. Gaisro priežastys taip pat aiškinamos.

Anksti ryte Vilniuje, T. Kosciuškos gatvėje, iš M. K. Čiurlionio menų gimnazijos bendrabučio vieno lango pradėjo rūkti dūmai. Atskubėję ugniagesiai užgesino pirmo aukšto patalpoje degantį šaldytuvą, dar per gaisrą aprūko kambarys. Įvykis tiriamas.

Molėtų rajono Gruodžių kaime ryte užsidegė E. T. pirtis. Gaisro metu medinis pastatas sudegė, o įvykio  aplinkybės tikslinamos.

Dar viena pirtis vakare liepsnojo Pasvalio rajono Truliškio kaime. Per ši gaisrą nudegė pastato stogas, apdegė perdengimas ir sienos. Šis gaisras kilo dėl krosnių bei dūmtraukių įrengimo ir eksploatavimo taisyklių pažeidimų.

Ugnis pirmadienį vakare Klaipėdoje, Šilutės plente nuniokojo ir automobilių garažą. Gaisro metu sudegė elektros skydinė, aprūko vidus. O Mažeikių rajono Krakių kaime popiet dėl kuro sistemos gedimo užsiliepsnojo lengvasis automobilis Audi 80. Ugnis sunaikino mašiną.

Radviliškio rajono Jaugėlų kaime netoli Sulinkių durpyno dėl neatsargaus žmonių elgesio  užsidegė durpinga pieva. Iškviesti ugniagesiai užgesino maždaug dviejų arų plote rūkstantį lauką.

Pirmadienį ,,Šiaulių naujienų” laikraščio redakcija gavo 3 vokus. Praplėšus vieną jų iš voko iškrito gyvsidabrio lašeliai. Atvykę ,,Ūrus ir Co” bendrovės darbuotojai surinko ir išvežė apie 100 gramų gyvsidabrio bei dar du neatplėštus vokus. Šiaulių visuomenės sveikatos centro specialistai nustatė nežymų užteršimo laipsnį ir išvėdino patalpas, o PGT pareigūnai atliko patalpų demerkurizaciją. Įvykis tiriamas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:07
01:24
00:18

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min