Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 27d. 14:17

Ginklai ir narkotikai veda į teisiamųjų suolą

Plaktukas
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Plaktukas

Lietuvos kriminalinės policijos biuro Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padaliniai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis, o taip pat neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Baudžiamoji byla perduota Generalinei prokuratūrai kaltinamajam aktui surašyti, praneša Policijos departamentas.

Vilnietis S.M. (g. 1966 m) kaltinamas tuo, kad jis, neturėdamas leidimo, įgijo šaunamuosius ginklus - revolverį „TAURUS 85“, revolverį „JAGUAR“ bei šaudmenis: 2 vnt. 9 mm kalibro šovinius ir 14 vnt. 7,65 mm kalibro BROWNING tipo šovinių. S.M. neturėdamas leidimo nešiojo juos ir laikė automobilyje Toyota Avensis. Be to, jis kaltinamas tuo, kad neteisėtai įgijo ir neteisėtai, neturėdamas tikslo parduoti ar kitaip platinti, laikė narkotinę medžiagą – heroiną.

Pagal šią baudžiamąją bylą taip pat kaltinamas ir vilnietis E. K. (g. 1978 m.). E. K. kaltinamas tuo, kad jis bute laikė suklastotą vairuotojo pažymėjimą su savo nuotrauka ir A. P. (g. 1976 m.) asmens duomenimis. Šis asmuo anksčiau buvo 5 kartus teistas ir 10 kartų baustas administracine tvarka.

Abu vyriškiai sulaikyti pernai lapkričio 20 dieną Vilniuje prie vieno prekybos centro, kai LKPB Organizuoto nusikalstamumo tyrimo padalinių pareigūnai tikrino duomenis apie bręstantį konfliktą tarp organizuotų nusikalstamų grupuočių narių ir atliko automobilyje „Toyota Avensis“ važiuojančių asmenų patikrinimą.

Temos: 1 Narkotikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min