Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 13d. 13:55

Ginkluotą plėšimą sostinės „Iki“ suvaidinusią porelę teis dėl 20 tūkst. eurų vagystės

Peiliu ginkluotas vyras prekybos centre sužalojo keturis žmones
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Kovo pradžioje Vilniuje įvykdytas seniai regėto įžūlumo nusikaltimas. Į Lazdynuose esančią parduotuvę „Iki“ užėjęs ginkluotas vyriškis pagrasino kasininkei ir pavogė didelę sumą pinigų. Dabar aiškėja, kad plėšimą su draugu suplanavo pati neva nukentėjusi kasininkė.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas kovo 6-osios vakarą gavus pranešimą, kad Vilniuje, Architektų gatvėje, į parduotuvę „IKI“ užėjo vyras ir, grasindamas daiktu, panašiu į ginklą, liepė kasininkei iš seifo išimti pinigus. Inkasacijai paruoštus maišus su pinigais jis susidėjo į kuprinę ir, trenkęs kasininkei per galvą, pasišalino iš parduotuvės.

UAB „Palink“ buvo padaryta 20 489 tūkst. eurų žala, praneša prokuratūra.

Vilniaus Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai ėmėsi intensyvių veiksmų ir operatyviai atskleidė nusikaltimą. Kovo mėn. viduryje prokurorė jau kreipėsi į teismą prašydama suimti nusikaltimą padarius asmenis. Vyras iki šiol yra suimtas.

Tyrimo metu nustatyta, kad iš anksto susitarę ginkluotą plėšimą imitavo bei pinigus iš „IKI“ parduotuvės pavogė anksčiau nukentėjusiąją pripažinta parduotuvės kasininkė bei jos draugas. Vyriškis į parduotuvę vėlų vakarą pateko atsirakinęs pagalbines duris, nuo kurių raktą jam buvo davusi kasininke dirbusi draugė.

Įtariamieji už, manoma, pagrobtus pinigus įsigijo automobilį, pirko auksinį žiedą, drabužius, kitus daiktus.

Vaikinas praeityje jau buvo ne kartą teistas už vagystes, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, sunkų sveikatos sutrikdymą ir kitus nusikaltimus. Jo draugė į teisėsaugos akiratį anksčiau nebuvo patekusi. Abu kaltinamieji prisipažįsta padarę nusikalstamą veiką.

Byla perduota nagrinėti Vilniaus miesto apylinkės teismui. Baudžiamasis kodeksas už didelės vertės svetimo turto vagystę numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

Komentarai
Temos: 1 Vagystė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie 15min