2013-11-15 09:22

Girta klaipėdietė pareigūnus bandė papirkti 100 Lt

Stipriai nuo alkoholio apsvaigusi klaipėdietė pareigūnams bandė įbrukti 100 Lt kyšį.
Klaipėdos policija
Klaipėdos policija / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Moteris ketvirtadienį apie 15.30 val. buvo sustabdyta Šilutės plento-Jūrininkų prospekto sankryžoje. 43-iejų vairuotoja akivaizdžiai atrodė apsvaigusi. Pareigūnai jai nustatė 2,18 promilės girtumą. 

Klaipėdietė, suprasdama, kad gresia nemalonumai, ėmė išsisukinėti ir pasiūlė pareigūnams 100 Lt. 

Už tai jai gresia baudžiamoji atsakomybė. Vairuotoja apklausta komisariate.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą