Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 30d. 12:46

Girtas darbe pričiuptas Utenos prokuroras Vigandas Jurevičius neteko darbo

Naktinis Vilniaus kelių policijos reidas
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Asociatyvi iliustracija

Laikinai generalinio prokuroro pareigas einantis Žydrūnas Radišauskas pirmadienį pasirašė įsakymą, kuriuo iš pareigų atleido Panevėžio apygardos prokuratūros Utenos apylinkės prokuratūros prokurorą Vigandą Jurevičių.

Kaip praneša Generalinė prokuratūra, toks sprendimas priimtas susipažinus su baigto tarnybinio patikrinimo išvadomis ir teikimu dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo.

Tarnybinio patikrinimo metu nustatyta, kad prokuroras V.Jurevičius padarė tarnybinį pažeidimą – šių metų balandžio 11 d. tarnybos vietoje darbo metu buvo neblaivus.

Tarnybinio patikrinimo komisijos vertinimu, tokiais neteisėtais veiksmais V.Jurevičius padarė prokuroro vardą žeminantį poelgį, sulaužė prokuroro duotą priesaiką Lietuvos valstybei, pažeidė Lietuvos Respublikos prokuratūros įstatymą, šiurkščiai pažeidė Lietuvos Respublikos prokurorų etikos kodekse nurodytus pagrindinius prokurorų profesinės veiklos principus bei prokuratūros vidaus tvarkos taisykles. Toks tarnybinis pažeidimas laikomas šiurkščiu.

Šių metų balandžio 11 d., baigiantis darbo dienai, Panevėžio apygardos prokuratūros vadovai buvo informuoti apie tai, kad Anykščiuose dirbantis Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras V.Jurevičius darbo vietoje yra galimai neblaivus.

Prokuratūros vadovybės iniciatyva nedelsiant buvo iškviestas policijos ekipažas, kuris patikrino minėto pareigūno blaivumą. Alkoholio matuokliu V.Jurevičiui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (1,27 promilės). Dėl šio įvykio buvo pradėtas tarnybinis patikrinimas, prokuroras nušalintas nuo tarnybos.

Per pastaruosius keletą metų dėl aplinkybių, susijusių su alkoholio vartojimu, darbo prokuratūroje neteko 5 asmenys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

01:25
01:10:33
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min