Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Girtas ir piktas – susipykęs su drauge devynioliktąjį gimtadienį šventęs Katyčių miestelio gyventojas padarė avariją

Jaunuolio sukelta avarija Šilutės rajone
Jaunuolio sukelta avarija Šilutės rajone
Šaltinis: 15min
0
A A

Susipykęs su drauge devynioliktąjį gimtadienį šventęs Šilutės rajono, Katyčių kaimo gyventojas, nusprendė išsilieti prie automobilio vairo. Jau netrukus jaunuolio vairuojamas „Audi 100“ nuskriejo nuo kelio ir daugybę kartų vertėsi. Vaikino būklė sunki, jis gydomas reanimacijoje.

Šilutės rajono, Katyčių kaimo, gyventojas šeštadienį šventė savo devynioliktąjį gimtadienį, netoliese, Vainute, vyko miestelio šventė. Kartu su draugais jaunuolis dalyvavo šventėje, kur, pasak vaikino bičiulio, jis vartojo alkoholį. Po šventės blaivus kompanijos dalyvis devyniolikmetį parvežė namo.

Tačiau sukaktuvininkas tą vakarą į namus negrįžo, nes susipykęs su drauge jis nutarė išsilieti vairuodamas automobilį. Jis iš draugo paėmė automobilio „Audi 100“ raktelius ir girtas sėdo prie vairo.

Važiuodamas keliu Degučiai-Katyčiai, Šilutės rajone, girtas vaikinas nesureagavo ir nepasuko staigiame posūkyje į kairę bei nuskriejo nuo kelio. Versdamasis automobilis dar šimtą metrų nuriedėjo gilyn į pievą.

Kaip vaikinas išsikrapštė iš sumaitoto automobilio – ar išlipo pats, ar iškrito pro langą ar liuką – neaišku, tačiau vairuotojo durelės buvo užspaustos. Iš kart po avarijos jaunuolio draugai sulaukė jo skambučio, prašančio padėti ir išvažiavo ieškoti sužeisto bičiulio.

Tačiau draugai dar ilgai nerado sukaktuvininko, mat buvo tamsu, stipriai lijo, o juodą „Audi“, išmuštais šviesos žibintais, buvo labai sunku pastebėti. Vaikinas buvo rastas tik pastebėjus automobilio paliktas brydes.

Prie automobilio gulinčiam ir pajudėti negalinčiam vaikinui buvo nedelsiant iškviesti medikai. Jaunuolis stipriai sužeistas, jis paguldytas į Šilutės ligoninės reanimacijos skyrių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min