Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 17d. 14:04

Girtas kelių erelis Šilalės rajone apdaužė tris automobilius ir spruko nuo policijos, nukentėjo dvi merginos

Įskriejęs į griovį, vairuotojas bandė sprukti laukais
Rolando Žalgevičiaus nuotr. / Įskriejęs į griovį, vairuotojas bandė sprukti laukais

Šilalės policijos areštinėje atsidūrė 21 metų vaikinas, kuris girtas vairavo automobilį, apdaužė tris mašinas ir bandė pasprukti nuo policijos. Per incidentą nukentėjo dvi merginos.

Incidentas Pajūrio gyvenvietėje įvyko naktį iš penktadienio į šeštadienį, šiek tiek prieš 3 val. Kaip vėliau pareigūnams pasakojo įvykio liudininkai, automobilis „Renault Laguna“ į pilną mašinų stovėjimo aikštelę įvažiavo lėtai ir niekas į jį per daug nekreipė dėmesio.

Tuo metu aikštelėje buvo ir grupelė jaunuolių. Jiems sėdant į automobilį „Audi A2“, „Renault“ vairuotojas netikėtai nuspaudė greičio pedalą.

„Renault“ rėžėsi į „Audi A2“, šis trenkėsi į greta stovėjusį „Audi A6“. Per incidentą buvo apgadintas ir „VW Passat“.

Netoliese stovėjęs policijos patrulių ekipažas, išgirdęs triukšmą, atvažiavo pažiūrėti, kas įvyko. Paaiškėjo, kad ką tik į „Audi A2“ įsėdusioms dviem merginoms reikia medikų pagalbos. Per incidentą jos buvo sužalotos.

Pareigūnai iškvietė medikus ir pradėjo persekioti sprunkantį automobilį „Renault“. Į gaudynes įsijungė dar vienas policijos ekipažas.

„Renault“ spruko žvyrkeliais, laukų keliukais. Galiausiai vairuotojas nesuvaldė mašinos, ši įskriejo į griovį. Metęs automobilį, vairuotojas dar bandė sprukti laukais ir pasislėpti tamsoje, tačiau buvo greitai sučiuptas.

Paaiškėjo, kad tai Šilalės r., Žvingių kaimo gyventojas (gim. 1991 m.). Dėl įvairių pažeidimų vaikinas jau gerai pažįstamas policijos pareigūnams. Šį kartą alkoholio matuoklis parodė, kad jo organizme yra 1,75 prom. alkoholio.

Vaikinas uždarytas į areštinę. Įvykis tiriamas.

Papildyta: Sekmadienį pranešimą apie šį įvykį išplatino Policijos departamentas.

Kaip rašoma pranešime, sekmadienį apie 2.40 val. Šilalės r., Pajūrio miestelyje, S.Dariaus ir S.Girėno g., automobilis „Renault Laguna“, išvažiuodamas iš aikštelės kliudė ir apgadino stovinčius Z.B. (gimusi 1959 m.) automobilį „Audi A2“, B.G. (gim. 1954 m.) automobilį „Audi A6“ ir bendrovės automobilį „VW Passat“ bei sužalojo L.B. (gimusi 1984 m.) ir T.B. (gimusi. 1988 m.).

Abi nukentėjusios merginos gydomos ambulatoriškai.

Avarijos kaltininkas iš įvykio vietos išvažiavo.

Persekiojimo metu Šilalės r. Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyresnysis patrulis iš tarnybinio pistoleto „Glock 19“ iššovė du kartus į viršų, tačiau automobilis nesustojo.

Šilalės r., ties Spraudaičių kaimu, kelio Pajūris-Didkiemis 7 km, persekiojamas automobilis „Renault Laguna“ nuvažiavo nuo kelio į pakelės griovį. Iš automobilio iššokę du asmenys pradėjo bėgti, todėl Šilalės r. Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyriausiasis patrulis iš tarnybinio pistoleto „Glock 19“ iššovė du kartus į viršų.

Automobilio „Renault Laguna“ neblaivūs vairuotojas A.R. (gim. 1991 m.), kuriam nustatytas 1,72 prom. girtumas, ir kartu važiavęs G.B. (gim. 1987 m.), kuriam nustatytas 1,51 prom. girtumas, buvo sulaikyti.

Sekite mus socialiniame tinkle „Facebook“ ir pirmi sužinokite svarbiausias naujienas. Mes nenorime jūsų gąsdinti, mes tik norime padėti gyventi saugiau.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min