2008-08-18 22:47

Girtas pensininkas apgadino degalinės įrangą

Klaipėdos rajone girtas pensininkas sukėlė avariją degalinėje. LNK žinios praneša, kad apgadintas automobilis ir degalinės įranga.
Degalinė
Degalinė / Andriaus Ufarto/BFL nuotr.

Pasak televizijos pranešimo, avarija greta automagistralės Klaipėda-Vilnius įvyko pavakarę apie 18.30 val. Automobilis Ford Mondeo dideliu greičiu bandė išvažiuoti iš degalinės, bet trenkėsi į stovintį BMW ir jį apgadino.

Ford po susidūrimo nuskriejo ant degalų priėmimo mazgo, iš kurio kuras paskirstomas į kolonėles.

Į įvykio vietą atskubėjo visos specialiosios tarnybos. Ugniagesiai darbavosi maždaug pusvalandį. Jie avarijos kaltininko automobilį nuo degalų priėmimo mazgo nukėlė panaudoję oro pagalves.

Paaiškėjo, kad avariją sukėlęs automobilio vairuotojas yra neblaivus, jam nustatytas sunkus girtumas.

68 m. Panevėžio rajono gyventojas į alkoholio tikrintuvą pripūtė 2,7 promiles. Jam gresia bauda iki 5 tūkst. litų ir teisės vairuoti atėmimas 3-5 metams.

Degalinės atstovai sako dar skaičiuojantys patirtą žalą. Degalinė veikia iš turimų atsargų, tačiau užsipilti naujo kuro negali. Sutaisyti sulaužytą degalų priėmimo mazgą tikimasi artimiausiu metu.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą