Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 24d. 09:48

Girtas prie vairo sėdęs TV3 programų direktorius pusmetį vaikščios pėsčiomis

Jurgis Jefremovas
TV3 nuotr. / Jurgis Jefremovas

Už vairavimą išgėrus Vilniaus teismas ketvirtadienį nubaudė TV3 programų direktorių Jurgį Jefremovą. Jam skirta 2 tūkstančių litų bauda ir pusmečiui atimtas vairuotojo pažymėjimas.

Kaip 15min.lt jau skelbė, 37 metų J.Jefremovas įkliuvo policijai lapkričio 28 dieną 17.07 val., kai sostinės Trinapolio gatvėje neblaivus vairavo mėlyną 2002-aisiais pagamintą automobilį „Chrysler Sebring“ nuleidžiamu stogu.

Netrukus po įvykio vairuotojui nustatytas 2,02 promilės alkoholio girtumas.

Trečiadienio rytą J.Jefremovas su advokatu dėl šio poelgio turėjo aiškintis Vilniaus 2-ajame apylinkės teisme.

„Kaltę pripažįstu. Galiuosi apskritai, kad išėjau iš namų, pasirodžiau toks neblaivus viešoje vietoje“, – jau pačioje posėdžio pradžioje teisėjui Jonui Ivanauskui pareiškė J.Jefremovas.

Jis teigė, kad tuo metu, kai atvyko policija, iš automobilio jis buvo jau išlipęs. J.Jefremovas minėjo, kad tą šeštadienį apie 16.30 val. išėjo iš namų ir sulaukė vieno kaimyno geranoriškos pastabos, jog jo mašina stovi netvarkingai: „Galas per daug išsikišęs ir trukdo eismui.“

Kaimynas žurnalistą paragino mašiną perstatyti. „Aš taip ir padariau. Faktiškai nuvažiavau apie 50 metrų. Į gatvę net nebuvau išvažiavęs, pavojaus niekam nesukėliau. Policijai atvykus, niekur nesislėpiau, nesipriešinau, sutikau tikrintis girtumą“, – pabrėžė J.Jefremovas.

Vyras pridūrė: „Prie vairo nebuvau sulaikytas, bet prieš tai vairavau.“

Vairuotojas prasitarė, kad jį įskundė kitas kaimynas, su kuriuo įsivėlė į konfliktą. Paklaustas, dėl ko kilo nesutarimų, žurnalistas gūžčiojo pečiais: „Pažiūrėjau gal ne taip, pasakiau gal kažką, ranka pamojavau...“

J.Jefremovo automobilį policija iš jo namo kiemo išgabeno į saugojimo aikštelę.

Vairuotojo interesams teisme atstovaujantis advokatas trečiadienį prašė atsižvelgti į visas bylos medžiagoje minimas aplinkybes bei skirti klientui kuo švelnesnę bausmę. „Prašyčiau vadovautis protingumo ir teisingumo kriterijais, nes mano ginamasis jokios žalos nepadarė, realios grėsmės niekam nesukėlė“, – kalbėjo teisinininkas ir prašė teismo skiriant nuobaudą atsižvelgti į tai, kad J.Jefremovas augina tris nepilnamečius vaikus.

Formaliai TV3 programų direktoriui grėsė nuo dviejų tūkstančių iki trijų tūkstančių litų bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo dvejų iki trejų metų. Tačiau atsižvelgdamas į visas bylos aplinkybes, teismas J.Jefremovui skyrė 2 tūkstančių litų baudą ir uždraudė vairuoti pusę metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min