TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Girtas šiaulietis pakėlė ranką prieš sugyventinę ir trijų mėnesių sūnų

Smurtas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Smurtas
Šaltinis: 15min
3
A A

32 metų šiaulietis nusirito iki to, jog pakėlė ranką prieš trijų savaičių savo kūdikį. Anksčiau jis mušė visas savo moteris, seserį ir kitus artimus žmones.

Vyras iš areštinės iškeliavo į tardymo izoliatorių, nes teismas sausio 14-ąją sankcionavo jo suėmimą dviem mėnesiams.

Kol vyks ikiteisminis tyrimas, jis artintis prie savo sūnaus ir sugyventinės neturės teisės, todėl gyventi teks pas motiną Joniškio rajone.

Apie Šiauliuose, M.K.Čiurlionio g., esančiame bute kilusį konfliktą Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrius sužinojo sausio 12-osios vakare.

Moteriai prireikė policijos pareigūnų ir medikų pagalbos, nes girtas (1,30 prom.) sugyventinis pradėjo šūkauti, kabinėtis, konfliktuoti.

Kuo moteris jį daugiau ramino, tuo jis agresyvėjo,  sudavė delnu į veidą jai ir ant rankų buvusiam jų kūdikiui.

Kuo moteris jį daugiau ramino, tuo jis agresyvėjo,  sudavė delnu į veidą jai ir ant rankų buvusiam jų kūdikiui.

Nukentėjusioji į gydymo įstaigas nesikreipė, tačiau kūdikis medikų buvo apžiūrėtas, jam konstatuotas kaktos sumušimas ir jis išleistas gydytis ambulatoriškai.

Apie incidentą policijos pareigūnai  informavo specializuotos pagalbos centrą bei Šiaulių miesto vaiko teisių apsaugos skyrių ir dėl fizinio skausmo sukėlimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Smurtautojas atsidūrė areštinėje. Čia jam lankytis – ne naujiena. Vyras už įvairius nusikaltimus teistas jau aštuonis kartus, du paskutinius – už smurtavimą artimoje aplinkoje.

Kaip šį kartą, taip ir anuos kartus agresiją inspiravo alkoholis. Šio vyro rankos jėgą pajuto ne tik dabar su juo gyvenanti moteris, bet ir ankstesnė jo draugė. 2014 metais jis buvo teistas už tai, kad, įsiveržė pas Joniškio r., Stupurų k., gyvenančią buvusią sugyventinę ir, pasiėmęs virtuvinį peilį bei pridėjęs jį prie moters kaklo, grasino ją nužudyti. Smurtautojui tada buvo nustatytas sunkus girtumas (3,38 prom.).

Pasiėmęs virtuvinį peilį bei pridėjęs jį prie moters kaklo, grasino ją nužudyti. Smurtautojui tada buvo nustatytas sunkus girtumas (3,38 prom.).

2015 m. metais jis stojo prieš teismą, kai namuose girtas (2,01 prom.) peiliu grasino nužudyti savo seserį, ją smaugė. Laikydamas rankoje peilį, vyras tiesė link moters, grasindamas pasmeigti ir papjauti.

Nežinia, kuo konfliktas būtų pasibaigęs, jei ne sesers vyras, iš smurtautojo atėmęs peilį. Atlikęs bausmę už šią nusikalstamą veiką, vyras apsistojo Šiauliuose, susirado naują moterį, pas kurią ir apsigyveno.

Per Kalėdas jiems gimė sūnus. Tačiau vyras, užuot rūpinęsis kūdikiu, piktnaudžiavo alkoholiu ir tai šeimoje kėlė nesantaiką bei inspiravo smurtą.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min