Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 5d. 13:27

Girtas vairuotojas automobiliu taranavo Papelekio punkto užtvarą

Kontrolė
VSAT nuotr. / Kontrolė

Nuo alkoholio apsvaigęs Švenčionių gyventojas automobiliu taranavo neveikiančio pasienio kontrolės punkto užtvarą ir jį nulaužė.

Pirmadienį vakare VSAT Ignalinos rinktinės Švenčionių užkardos budėtojai vaizdo stebėjimo įranga užfiksavo keliu, vedančiu darbo dienomis neveikiančio Papelekio pasienio kontrolės punkto link, dideliu greičiu važiuojantį lengvąjį automobilį „Renault Espace“, teigiama VSAT pranešime.

Kontrolės punkto teritorija ir jos prieigos yra apšviestos žibintais, čia pastatyti greitį ribojantys kelio ženklai. Tačiau milžinišku greičiu lekiančios mašinos vairuotojas juos ignoravo, rėžėsi į nuleistą bei užrakintą metalinį kelio užtvarą ir jį nulaužė.

Po eismo įvykio automobilis kelis metrus įvažiavo į pasienio kontrolės punkto teritoriją ir sustojo.
Švenčionių užkardos budėtojai nedelsdami susiekė su ruože patruliuojančiais kolegomis, o šie tuoj pat nuvažiavo į įvykio vietą.

Čia VSAT pareigūnai aptiko prie apgadinto automobilio svirduliuojantį vyrą. Jis pasieniečiams nepateikė jokių dokumentų, tačiau netrukus išsiaiškinta, kad „Renault Espace“ vairavo 48 metų Švenčionių gyventojas.

Sunkiai aplinkoje besiorientuojančiam vyrui nustatytas 2,42 promilės girtumas. Eismo įvykio metu nuo vyrių nulaužtas metalinis pasienio kontrolės punkto kelio užtvaras, smarkokai apgadintas ir pats automobilis – išdužo priekinis „Renault Espace“ stiklas, aplamdytas variklio dangtis. Avarijos metu vairuotojas nenukentėjo.

Jis perduotas atvykusiems Švenčionių rajono policijos pareigūnams, šie vyrą baus už vairavimą išgėrus.

Pasienio ruože buvusiam ir asmens dokumentų VSAT pareigūnams nepateikusiam vairuotojui taip pat pradėta administracinė teisena dėl Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimo. Ją nagrinėja Švenčionių užkardos pasieniečiai.

VSAT pareigūnai apie įvykį taip pat pranešė Pasienio kontrolės punktų direkcijos darbuotojams, kurie kreipsis į draudimo kompaniją dėl žalos atlyginimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min