Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugpjūčio 14d. 16:44 , Atnaujinta: 2019 rugpjūčio 14d. 17:20

Nufilmuota, kaip girtas lietuvis prie autobuso vairo Minske skrieja dviračiu taku

Autobusas važiavo dviračiu taku
Kadras iš filmuotos medžiagos / Autobusas važiavo dviračiu taku

Antradienio vakarą lietuviškos kompanijos „Toks“ autobusas pastebėtas skriejantis dviračiu taku Baltarusijos sostinėje Minske.

Šio autobuso vairuotojas buvo girtas, į alkoholio matuoklį jis įpūtė 1,49 promilės, praneša portalas tut.by.

Susisiekus su „Toks“ kompanijos direktoriumi Arūnu Indrašiumi, jis 15min patvirtino, kad tai jų kompanijos autobusas, vežiojęs Baltarusijos turistus.

Prie vairo sėdėjo 57 metų vyras, jis šioje įmonėje vairuotoju dirbo 19 metų. A.Indrašius sakė nesuprantantis, kaip tai galėjo atsitikti, su panašiu atveju karjeroje jis susiduria pirmą kartą.

„Mes esame sukrėsti ir nusivylę. Pastaraisiais metais investavome ypatingai daug laiko, pastangų bei resursų klientų aptarnavimo kokybei gerinti bei vairuotojų kvalifikacijai kelti, - 15min komentavo A.Indrašius. - Toks elgesys įmonėje yra netoleruojamas ir su šiuo darbuotoju atsisveikinsime visam laikui. Atsiprašome visų savo keleivių už nesuvokiamą vairuotojo elgesį ir patikinti, kad dėjome, dedame ir dėsime visas pastangas, kad tokie įvykiai nepasikartotų.“

Anot įvykio liudytojų, autobusas smagiai lėkė dviračiu taku maždaug 30 km/val. greičiu, gąsdindamas ir pavojų keldamas dviratininkams ir pėstiesiems, rašo portalas auto.onliner.by.

Autobusas buvo apgadintas, vienas jo žibintas išdaužtas, apgadintas šoninis veidrodėlis.

Įvykio matę žmonės stebėjosi, kaip išvis vairuotojas papuolė į dviračių taką ir kur jis bandė nuvažiuoti.

Vienas dviratininkas, rizikuodamas savo gyvybe, aplenkė autobusą ir jį sustabdė. Kaip pasakojo dviratininkas, autobuse buvo vienas keleivis, jis aplinkinius ėmė keikti, bandė atimti telefoną.

Vairuotojas kalbėjo nerišliai, iškart buvo iškviesta policija. Autobusą ji nugabeno į saugomą aikštelę, o vairuotoją sulaikė, nubaudė ir paleido į tėvynę.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

03:39
01:19
00:58

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min