Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 29d. 12:05

Girti paaugliai tingėjo eiti pėsčiomis, todėl pavogė automobilį: nufilmuotos įtemptos gaudynės

Gavę pranešimą apie lapkričio 27-osios vakare Šeduvoje iš namo kiemo pavogtą automobilį „VW Golf“ ir pradėję jo paiešką, Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai automobilį pastebėjo Linkaičių kaime. Stabdoma transporto priemonė nestojo, o dideliu greičiu nuskriejo link Daugėlaičių kaimo. Į bėglio gaudynes įsijungė dar trys policijos ekipažai.

Daugėlaičių kaime pareigūnai, siekdami sustabdyti automobilį, panaudojo spec. priemonę – „ežį“. Tačiau jis transporto priemonės irgi nesustabdė, praneša Šiaulių apskrities policija.

Nors iš po ratų pylėsi žiežirbos, automobilis, pavojingai manevruodamas, važiavo toliau. Karčiamų kaime sukdamas į dešinę „VW Golf“ nulaužė saugumo salelę žymintį signalinį stulpelį ir iš eismo įvykio vietos nuvažiavo.

Bėglys policijos pareigūnų ekipažų buvo užspeistas ir sustabdytas kelyje Panevėžys–Šiauliai. Prie automobilio vairo sėdėjo pareigūnams gerai pažįstamas 17-metis, šalia – jo bendraamžis.

Abu jie buvo neblaivūs. Pirmajam nustatytas 1,4 prom. girtumas, antrajam – 1,22 prom. Abu nepilnamečiai mokosi Raudondvaryje.

Kaip paaiškėjo, po vieno kito stikliuko alkoholio vaikinai nusprendė negrįžti į bendrabutį, o keliauti į namus, kurie yra netoliese esančiuose kaimuose.

Kadangi važiuoti yra smagiau, negu kulniuoti pėsčiomis, buvo nutarta kelionę tęsti automobiliu. Kadangi vienas jų turi neužrakintų automobilių vagysčių patirtį, nusprendė ja pasinaudoti ir šį kartą – užėjo į privataus gyvenamojo namo kiemą, čia, kaip ir tikėjosi, rado neužrakintą „VW Golf“, o jame – automobilio raktelius.

Tad sėdo į jį ir išriedėjo į kelią. Prie vairo sėdo neturintis teisės vairuoti jaunuolis, kuriam šiuo metu atliekamas ne vienas ikiteisminis tyrimas dėl analogišku būdu pavogtų automobilių. Penktadienį teisme bus sprendžiamas klausimas dėl jo suėmimo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min