Tiesiogiai
Tiesiogiai
2017-01-30 11:49

Prie „Volkswagen“ vairo sėdėjęs girtas panevėžietis rėžėsi į latvio BMW

Panevėžyje neblaivaus miesto gyventojo automobilis sankryžoje trenkėsi į Latvijos gyventojo BMW.
"Honda Jazz" Kauno Jonavos gatvėje partrenkė pėsčiąją
Asociatyvi iliustracija / Kauno apskrities VPK nuotr.

Avarija įvyko sekmadienio vakarą 19.34 val.

Neblaivus 60-metis vyras vairavo automobilį „VW Golf“ ir važiavo J.Basanavičiaus gatve link Vilniaus gatvės.

Kaip pranešė policija, vairuotojas nepasirinko saugaus greičio ir atsitrenkė į prie šviesoforo sustojusį automobilį BMW, kurį vairavo Latvijos pilietis.

Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo, apgadinti abu automobiliai.

Neblaivus panevėžietis, kuriam nustatytas 1,5 prom. girtumas, sulaikytas. Policija dėl avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą