Dabar populiaru
Publikuota: 2010 rugsėjo 9d. 10:19

Girto vairuotojo draugas automobilį nuo pareigūnų gynė kumščiais, kojomis ir seilėmis

Policininko amunicija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policininko amunicija

Marijampolės policininkai buvo priversti panaudoti jėgą prieš vyriškį, kuris girto vairuotojo automobilį nuo policininkų gynė kumščiais, kojomis, pareigūnus apspjaudė.

Kaip informuoja Marijampolės policija, trečiadienį, apie 12.30 val., Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato operatyvaus valdymo skyriuje gautas telefoninis pranešimas, kad Mokolų kaime, važiuoja automobilis Seat Toledo, kurį vairuoja neblaivus vairuotojas.

Policijos pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį, vairuotojui Z.K. buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,95 promilės.

Su vairuotoju kartu važiavo A.T.

Į įvykio vietą iškviestas bendrovės „Tobra ir Ko“ autovežis, kuris automobilį turėjo nugabenti į saugojimo aikštelę.

Kartu su girtu vairuotoju važiavęs A.T., pamatęs, kad atvyko autovežis paimti automobilio, pradėjo trukdyti techninės pagalbos automobilio vairuotojui, atkabinėjo kablius ir plūdosi necenzūriniais žodžiais. Tai pamatę pareigūnai, kurie tuo metu tarnybiniame automobilyje girtam vairuotojui pildė administracinės teisės pažeidimo protokolą, išlipo iš savo mašinos ir siautėjančiam A.T. liepė liautis. Tačiau chuliganas pareigūnus išvadino necenzūriniais žodžiais, grasino susidoroti, spardėsi.

A.T. buvo perspėtas, kad jeigu nenusiramins prieš jį bus panaudota fizinė prievartą, tačiau tai nepadėjo, A.T. ir toliau nereagavo į pareigūnų perspėjimus bei aktyviais įžūliais veiksmais pareigūnus plūdo, spjaudėsi.

Dėl to prieš siautėjantį vyriškį buvo panaudoti kovinių imtynių veiksmai, chuliganas buvo surakintas antrankiais. Sulaikant A.T., jis priešinosi pareigūnams, juos spardė kojomis, spjaudė, rankomis sudavė smūgius į įvairias pareigūnų kūno vietas.

Dėl įvykio pradėtas patikrinimas.

Temos: 1 Marijampolė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min